1

@RomanGroza Madrycioki już koledze do głowy wchodzą.

0

@barcelonaLM Na pewno nie jest to czarno białe i napewno, że inne kategorie oceny dotyczyły i nas i Izraela.

5

@ketrab321 Ja mimo wszystko Wojtka Szczęsnego.

2

@Comentateiro To symbolicznie mają nas za drugą kategorie :)

No pewnie, że nie, ale projekty i dotacje potrafią zostać ucięte w ciągu 1 roku. Nie bez powodu ludzie związani z polskim AI poszli do mediów.

1

@barcelonaLM Dla mnie to nie jest argumentacja, ale rozumiem.

Izrael jest ewenementem w swoim przypadku. Tam nie ma marionetkowego rządu USA. Jest rząd Izraela. Potrafią USA odszczeknąć, ale natomiast USA wie gdzie nacisnąć, żeby ich zabolało. Są USA potrzebni: jako rynek zbytu swojego sprzętu ($) i ważny sojusznik w tamtejszym regionie. Tylko pytanie, czy w interesie USA jest niepohamowany rozwój Izraela? Myślę, że nie.

0

@Herato Thiago Alcantara?

6

Na podstawie decyzji administracji prezydenta Bidena, Polska jest objęta restrykcjami w imporcie najnowszych chipów NVIDIA. Jesteśmy według administracji USA państwem drugiej kategorii, obok Indii, Pakistanu, Mongolii, Meksyku, wszystkich państw Ameryki Południowej, 3/4 państw Afryki, Kazahstanu, Uzbekistanu itd. Kategorią niżej są tylko Chiny, Rosja, Bliski Wschód, Kuba i trochę pozostałych państw Afryki, nie łapiących się do tego samego koszyka co my. Kategorią pierwszą Kanada, Australia, cała zachodnia Europa oprócz Portugalii, Korea Płd, Japonia, Tajwan.

To by było na tyle w postrzeganiu nas jako strategicznego sojusznika USA wschodniej flanki NATO. Nie dla nas rozwój, chociaż, z tym rządem i jego sukcesami w kastrowaniu polskiej nauki to i ten sam koszyk co Chiny to dla nas za dużo.

0

Ale cukiereczek wleciał miesiąc temu na CANAL+ na yt.



Siadamy, zapinamy pasy i startujemy.

Jeszcze bramkowi sędziowie wtedy byli xd

1

@Derean @Mitch_Atleta hmm, ciekawe. Jeżeli ściągną jeszcze Davisa, to wychodzi na to, że do bronienia będzię para ŚO i ktoś pokroju Camavingi. TAA pewnie tylko w formacji będzie występował na PO, a w trakcie konstruowania akcji będzie pomocnikiem.

0

MARCA potwierdza transfer TAA do Realu. Ciekawe. Pytanie do śledzących liverpool. Jest to jednak lepszy pomocnik czy obrońca?

3

@gaucho104 Najwyraźniej takie miał wytyczne od trenera, aby grać niżej. I ma to sens, po co ma się pchać do rozgrywania lub do pola karnego, skoro i tak już tam jest tłok? To nie jest ten profil piłkarza i chyba niektórym to umyka. Wczoraj grał pomiędzy Cubarsim i Araujo w rozegraniu od tyłu.

Jak na jego standardy ostatnie to mecz na +.

2

@Rastafarnianin Zdecydowanie za długo.

Z drugiej strony, już 10 lat, a wydaje się jak wczoraj. Laurka dla Lucho i całej ekipy za to jak zapadło to kibicom w pamięci

1

Ten skurcz w łydce to i ja poczułem xD

0

Dobra, czas na zmianę Yamala.

0

Madre Mia. Co tu się dzieje.

1

@norbi77

/photo/1

Jak był to milimetry.

1

Cuj a nie spalony, sędzia kalosz.

2

Kounde co ładuje pod lade tak o xD

0

Dobry LO koniecznością w lato. Ciekwe, czy Daviesa dałoby się przekonać. My musimy mieć LO ofensywnego nawet bardziej kosztem defensywy. Propozycje?

5

Na notatniku wynoszenie Yamala pod niebiosa, piekło zamarzło.

0

@PepGuardiola1971 Wtedy grał jak Bellingham przed Bellinghamem. Ciekawe, że wracamy do Barcelony podobnej do tej za Lucho.

0

@MesQueUnClub_87 Do Ricardito to daleka droga w wyszlifowaniu tego elementu. Teraz to mi przypomniałeś. Nie wiem jak można tak było piłkę z fałsza rozdawać jak on.

1

Frenkie mega głęboko w tym meczu. Niezły pomysł na niego.

0

@SergioBusquets5 I tak już prawie tego nie pamiętam :D

0

@Hervey_PL Spokojnie, dopiero co wyszliśmy z dużego kryzysu. Walka o ligę będzie ciężka.

0

@SergioBusquets5 Ja w 2008. Także otarłem się o młodego Messiego. Nie tego najmłodszego, w wieku podobnym do Yamala, ale młodego Messiego i tak kojarzę. Tamta Barcelona miała zawodników, na których mógła opierać grę. Był Ronaldinho, był Eto'o, był Xavi i Iniesta. Ciężar gry nie spoczywał na Messim jak dziś na Yamalu. I tak w tym sezonie to wygląda trochę lepiej niż sezon temu.

Ale Messi jak wchodził to był przecinak. Yamal jest taki troche Demeblowaty bardziej, Messi był jak Adriano. Jak wchodził w drybling, to pierwszy padał obrońca, potem on. Szybkość, dynamika, drybling. W 2012 to był już trochę inny piłkarz. Dużo bardziej techniczny. Młody Messi miał dwa biegi tylko. Jedynkę i szóstkę. Dorosły Messi (2012 i dalej) operował jak chciał każdym z szcześciu biegów.

0

@SergioBusquets5 Kiedy zacząłeś oglądać?

0

Poklepane jak trzeba.

2

@JoseArkadioMorales już wrócił.

1

@Piotr,1985 Ronaldo bez O.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?