Domowe stadionówki są znów dostępne na oficjalnej stronie klubu. Kod -20% działa, niestety darmowa wysyłka wzrosła - dopiero od 129,9 Euro - w zeszłym roku była od 109,9.
@KamQiX Pedri wyglądał slabo fizycznie po powrotach. Araujo fizycznie wyglada kozacki, ale mam wrażenie, że szybkości myślenia i koncentracji tak nie da się wyćwiczyć. Mam nadzieję, że się bardzo mylę :)
@Comentateiro Dokładnie. Lekki prysznic, a Real ma większa stratę. Byle zdrowie dopisywało to będzie super. Pierwszy raz od czasów Lucho mam wielka przyjemność oglądania spotkań. Niezależnie jak się zakończy sezon, Flick to moje największe pozytywne zaskoczenie na ławce odkąd kibicuje Barcy. Oby został na dłużej!
@Yoohoo No wiadomo, ale takie mam wrażenie. Zachowanie Raphinhi przed wywiadem u Romario czy pogloskami o byciu faworytem do tej nagrody nie budziło większych zastrzeżeń.
Mam wrażenie, że po tym jak Raphinha uwierzył w złotą piłkę to dalej chce być tak decydujący i teraz ma na to ciśnienie. Nie wychodzi mu i nerwy puszczają. Mam nadzieję, że Flick sobie z nim wyjaśni bo takie szarpanie się po meczu nie świadczy dobrze o jego kondycji psychicznej.
Gość przyciąga ludzi przed tv i na stadion, czaruje na murawie, a w wolnych chwilach się bawi. On ma 17 ludzie. Co w tym złego? Wysyp komentarzy, że gwiazdorzy. Według mnie to dobre, że zawodnicy nie zawsze szukają na siłę innych kolegów. Kiedyś tak graliśmy na Messiego - zawsze musiał sam ograniać bo reszta wolała aby on wszystko robił. Teraz mamy kilku zawodników na super poziomie i fajnie, że nie boją się brać odpowiedzialności za grę.
5
Szkoda chłopa bo jednak kontuzja kolana go zniszczyła, niemniej czas pogodzić się z faktami. Co do Nr 10 - niech bierze go Yamal.
1
@Andrzej_Majonez Z każdym pilkarzem tak jest. Pamietaj, że jeden dobry mecz znów spowoduje, że będą mu słodzić:)
0
@comtedurgell ANIVERSARISOCI20
1
@Siwy88 Problem jest taki, że z przodu nikt nie jest w stanie wziąć gry na siebie i musi to robić nastolatek.
3
Domowe stadionówki są znów dostępne na oficjalnej stronie klubu. Kod -20% działa, niestety darmowa wysyłka wzrosła - dopiero od 129,9 Euro - w zeszłym roku była od 109,9.
3
@masik86 Dzban akurat tylko i nas mial takie problemy. Olmo przed przyjściem takie zdrowie mial.
2
Araujo moglby tez wykazać odrobinę samokrytyki. Gdyby nie jego błąd indywidualny to wynik brzmiałby 1:0
0
@robsesh Mozna byc profesorem i być niekulturalnym chamem. Spotkalem taką całą masę na studiach. Wykształcenie nie gwarantuje kultury.
1
@A4ron Hanba to mieć takich kibiców co wypisują takie brednie xD
0
@robsesh Co ma wykształcenie do kultury osobistej i przede wszystkim- panowania nad emocjami?
0
@KamQiX Pedri wyglądał slabo fizycznie po powrotach. Araujo fizycznie wyglada kozacki, ale mam wrażenie, że szybkości myślenia i koncentracji tak nie da się wyćwiczyć. Mam nadzieję, że się bardzo mylę :)
4
@Ptasior No, ale żeby wczoraj wygrac, musiałbyś ryzykować zdrowiem pilkarzy. Flick dobrze ogarnia.
1
@Comentateiro Dokładnie. Lekki prysznic, a Real ma większa stratę. Byle zdrowie dopisywało to będzie super. Pierwszy raz od czasów Lucho mam wielka przyjemność oglądania spotkań. Niezależnie jak się zakończy sezon, Flick to moje największe pozytywne zaskoczenie na ławce odkąd kibicuje Barcy. Oby został na dłużej!
0
@Yoohoo No wiadomo, ale takie mam wrażenie. Zachowanie Raphinhi przed wywiadem u Romario czy pogloskami o byciu faworytem do tej nagrody nie budziło większych zastrzeżeń.
3
@Faro Flick go uspokajał bo Brazyliczyk sapal do sedziego.
2
Mam wrażenie, że po tym jak Raphinha uwierzył w złotą piłkę to dalej chce być tak decydujący i teraz ma na to ciśnienie. Nie wychodzi mu i nerwy puszczają. Mam nadzieję, że Flick sobie z nim wyjaśni bo takie szarpanie się po meczu nie świadczy dobrze o jego kondycji psychicznej.
0
@cymanski15 Mecz sie nie skończyl jeszcze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kuchar Mozna mięsień pośladkowy uszkodzić
0
@Quahoo W lidlu tez sa takie, moze sprobuj.
1
@nightwishygt To po co wchodzisz na notatnika klika razy dziennie?
0
@kubix05 Felon też kozacka rola.
0
@Marlon85 Klątwę zawsze warto rzucić.
0
@BorzyKrzys Nostalgia kiedy kolejne persony opuszczają ten świat. Człowiek zaczyna się zastanawiać kiedy jego kolej. Niech spoczywa w pokoju.
2
Klasycznie - jest problem to trzeba farmazony opowiadac. Atakuja nas z ziemi powoetrza i wody xD Syndrom oblężonej twierdzy.
0
@BISHBASHBOSH Fati - to byly sanki Mandiego o zle prowadzona rehabilitacja po zabiegu. Nie przecieczenia
2
@Firestone Zlota era Laporty wynikala z dobrych specjalistów i szczęścia w doborze trenera :)
0
@Zaden W jaki sposób to będzie wpływać na jego talent? Ma się interesować kopaniem 24h/dobę? Musi chłopak też się rozerwać.
2
Gość przyciąga ludzi przed tv i na stadion, czaruje na murawie, a w wolnych chwilach się bawi. On ma 17 ludzie. Co w tym złego? Wysyp komentarzy, że gwiazdorzy. Według mnie to dobre, że zawodnicy nie zawsze szukają na siłę innych kolegów. Kiedyś tak graliśmy na Messiego - zawsze musiał sam ograniać bo reszta wolała aby on wszystko robił. Teraz mamy kilku zawodników na super poziomie i fajnie, że nie boją się brać odpowiedzialności za grę.
0
@Kosmici Zależy kim się otaczasz.