Problem jest taki, że Suarez jak traci forme to na bardzo długo. W LM nie strzela na wyjeździe od dwóch sezonów, u siebie w ciągu dwóch sezonów może 3 bramki.
Przepraszam, nie wiedziałem, że piszesz wierszem i Twoje słowa trzeba interpretować. Myślałem, że to forum o tematyce piłkarskiej. Zinterpretuj mi proszę to zdanie ,,Nie można porównywać naturalnego talentu Messiego (który z piłką jest w stanie zrobić wszystko) z człowiekiem który, ciężką pracą zrobił z siebie maszynę do strzelania goli."
Dobrze napisał. Z Twojej wypowiedzi wynika, że Cristiano to tylko praca, a Messi sam talent. To, że ktoś bardzo ciężko pracuje wcale nie jest gwarancją sukcesu.
Mecze z Realem to mecze, w których nie tylko forma ma znaczenie. Może wygrać każdy. Taka sama buta była przed 1 meczem pucharu króla, a skończyło nie remisem.
Myślę, że jak De Jong będzie grał dobrze to będzie w 1 skladzie. Wiem, że większość myski, że Valverde nie daje szans. Fakty są inne. Dembele dostał się do 1 składu bo jest lepszy od Coutinho. Brazylijczyk jak był w formie to grał w podstawie. Arthur też od razu przebił się do 1 składu. Jak ktoś jest dobry to gra, takie są fakty. Osobna historia to Suarez, który nie ma dobrego zmiennika i Malcom, choć Valverde nie chciał tego transferu. Mam nadzieję, że De Jong wejdzie przebojem do pierwszej 11.
No bez Rakitica ta pomoc to w ogóle byłaby mizeria. Zgadzam się, że obniża poziom, ale poniżej pewnego nie schodzi. Busquets też bardzo obniżył loty i gra kilka świetnych meczy na sezon. Coutinho w pomocy gra słabo, choć to może kwestia formy. Arthur bardzo mi imponuje, lubię go oglądać, ale póki co łapie kontuzje i wybijają go z rytmu. Vidal to walczak - gość z ławki. Alenia dopiero zaczyna się rozwijać. Nasza pomoc nie jest mocna - nie oszukujmy się.
Malcolm X? Naucz się stawiać kropki i przecinki. Więcej szacunku do trenera - robi dla Barcelony więcej niż ktoś kto pisze takie mierne komentarze i ma się za znawcę.
Guzik prawda z tiki taką. Zawsze graliśmy jednym sposobem i dlatego autobusy jak Chelsea były dla nas takim postrachem. Druzyny, które grały otwarty futbol były przez nas miażdżone. Zespoły broniące głęboko i wyprowadzające z kontry - były dla nas bardzo niebezpieczne. Teraz wszystkie zespoły skupiają się na obronie - przykładem był ostatni mundial.
Jak uważasz go za przeciętniaka to nie mamy o czym rozmawiać. Aktualna forma to inna kwestia. Zobacz jakie kluby się nim interesują. Pewnie ich włodarze nie znają się tak na piłce jak komentatorzy z tej strony.
0
Nazywasz go wuefista, a bardzo często jego zmiany taktyczne w przerwie decydują o końcowym wyniku.
6
I często pada jak po ciosie MMA. Ostatnio w LM piłka mu się odbiła od głowy i udawał, że to cios. Sprawdzał, czy się krew nie leje xD
0
Problem jest taki, że Suarez jak traci forme to na bardzo długo. W LM nie strzela na wyjeździe od dwóch sezonów, u siebie w ciągu dwóch sezonów może 3 bramki.
3
Skoro Pep taki genialny to czemu nie może w innym klubie niż Barca wygrać LM? Nawet do finału nie doszedł.
18
Gość ma 18 lat i bez kompleksów robi wiatr na skrzydle Realu Madryt. Ma skilla i dobra psyche, jak poprawi skuteczność to będzie świetny.
0
Przepraszam, nie wiedziałem, że piszesz wierszem i Twoje słowa trzeba interpretować. Myślałem, że to forum o tematyce piłkarskiej. Zinterpretuj mi proszę to zdanie ,,Nie można porównywać naturalnego talentu Messiego (który z piłką jest w stanie zrobić wszystko) z człowiekiem który, ciężką pracą zrobił z siebie maszynę do strzelania goli."
4
Dobrze napisał. Z Twojej wypowiedzi wynika, że Cristiano to tylko praca, a Messi sam talent. To, że ktoś bardzo ciężko pracuje wcale nie jest gwarancją sukcesu.
0
Taki drobny szczegół :D Skoro Vidal na prawej dawał radę... Oh wait...
0
Coutinho na ławkę w tej formie.
6
Remis 2:2 i zwycięstwo w sobotę też niezła opcja :)
0
Podobny wzrost.
11
No co Ty. To przecież wina Valverde. Wszystko co złe to przez naszego trenera :D
1
Mecze z Realem to mecze, w których nie tylko forma ma znaczenie. Może wygrać każdy. Taka sama buta była przed 1 meczem pucharu króla, a skończyło nie remisem.
18
Sra się? Czyli dla Ciebie ułożenie taktyki niwelującej atuty przeciwnika to sranie się? Gratuluję.
0
Wolę walki? Ostatnio absolutnie jej nie widać. Problem jest w głowie bo umiejętności ma przecież olbrzymie.
1
Komentaż? Niech zgadnę - słownik w telefonie źle podpowiedział xD
7
Nie zapomnij, że oprócz tego jest Malcom.
1
Coutinho wróci do formy i będzie grał jak w poprzednim sezonie. Eriksen to kozak zgadzam sie, ale nie do wyciągnięcia. Chyba ,że za jakieś 200mln :P
0
Pamiętasz ostatni sezon Guardioli? Wszyscy nas rozpracowali, na wyjazdach była cienizna.
0
No i odpadają w lidze Europy i przegrywają co 2,3 mecz w lidze. Super
0
Za to Janusze w komentarzach bez niespodzianki.
0
Dokładnie, jakbym czytał wypociny na onecie.
0
Odniosłem dokładnie to samo wrażenie. Poza tym jak nic nie wygra w tym sezonie i tak go zwolnią, przedłużenie kontraktu niczego nie gwarantuje.
0
Myślę, że jak De Jong będzie grał dobrze to będzie w 1 skladzie. Wiem, że większość myski, że Valverde nie daje szans. Fakty są inne. Dembele dostał się do 1 składu bo jest lepszy od Coutinho. Brazylijczyk jak był w formie to grał w podstawie. Arthur też od razu przebił się do 1 składu. Jak ktoś jest dobry to gra, takie są fakty. Osobna historia to Suarez, który nie ma dobrego zmiennika i Malcom, choć Valverde nie chciał tego transferu. Mam nadzieję, że De Jong wejdzie przebojem do pierwszej 11.
0
No bez Rakitica ta pomoc to w ogóle byłaby mizeria. Zgadzam się, że obniża poziom, ale poniżej pewnego nie schodzi. Busquets też bardzo obniżył loty i gra kilka świetnych meczy na sezon. Coutinho w pomocy gra słabo, choć to może kwestia formy. Arthur bardzo mi imponuje, lubię go oglądać, ale póki co łapie kontuzje i wybijają go z rytmu. Vidal to walczak - gość z ławki. Alenia dopiero zaczyna się rozwijać. Nasza pomoc nie jest mocna - nie oszukujmy się.
0
PSG nie dawało za niego w lecie dużej kasy?
3
Malcolm X? Naucz się stawiać kropki i przecinki. Więcej szacunku do trenera - robi dla Barcelony więcej niż ktoś kto pisze takie mierne komentarze i ma się za znawcę.
0
W tym sezonie Messi grał już na 9 i efekt był bardzo mizerny.
0
Guzik prawda z tiki taką. Zawsze graliśmy jednym sposobem i dlatego autobusy jak Chelsea były dla nas takim postrachem. Druzyny, które grały otwarty futbol były przez nas miażdżone. Zespoły broniące głęboko i wyprowadzające z kontry - były dla nas bardzo niebezpieczne. Teraz wszystkie zespoły skupiają się na obronie - przykładem był ostatni mundial.
2
Jak uważasz go za przeciętniaka to nie mamy o czym rozmawiać. Aktualna forma to inna kwestia. Zobacz jakie kluby się nim interesują. Pewnie ich włodarze nie znają się tak na piłce jak komentatorzy z tej strony.