Suarez kogoś kiwnie dwa razy do roku :P on prawie nie ma dryblingu. Może czasem balansem zwieść większego kloca jak David Luiz. Luis też czasem nie potrafi przyjąć prostej piłki, a 5 min później ląduje bramkę stadiony świata :D
To nie była analiza tylko na gole. Były brane pod uwagę takie czynniki jak kontakty z piłką, udział w grze, podania otwierające. Było to porównanie do stylu gry Suareza.
Był artykuł na temat napastników. Wynikało z niego, że Maxi Gomez i Jovic to typy pasujące do nas. Lepiej komponowałby się tylko Mbappe, ale wiadomo, że transfer jest niemożliwy.
Guardioli tyłek ratował Messi, Xavi Iniesta czy Eto'o bo nie zawsze dominacja na boisku przekładala się na wynik. Wiele goli wynikało z indywidualnych umiejętności poszczególnych piłkarzy.
Pokaż mi jednego trenera, który nie ustawial wszystkiego i nie opierał gry na Messim ;) Guardiola nawet posadził Zlatana na lawce bo mu Leo bardziej siadal na szpicy. Wielkie mecze z Realem - geniusz Messiego.
No i ten genialny Setien znów chciał grać to samo, głupi Valverde wyciągnął wnioski i Betis został zdeklasowany. Wiem, że skład maja gorszy, ale na Camp Nou nas jednak pokonali. Valverde wyciąga wnioski.
Do hejterow Valverde - tak wiemy, Coutinho do pomocy, a Malcom do składu bo strzelił Realowi. Rakitic na ławkę. Tak, Valverde jest przewidywalny, nie to co Wy. Pozdrawiam
Masz rację, za dużo wymagam. Szacunek do języka polskiego jest dla takich dinozaurów jak ja. Z czytaniem widzę też ciężko, nie jestem Bogdan. Trudno, pozdrawiam.
Malcom nie Malcolm. Widocznie w oczach Valverde nie robi różnicy. Ja tam też nie widzę w nim specjalnego. Biega przy linii, jest szybki i tyle. Nie mija przeciwników jak tyczki. Waleczność to może za mało na Barcelonę. Fakt, że za wiele szans nie dostał.
1
Suarez kogoś kiwnie dwa razy do roku :P on prawie nie ma dryblingu. Może czasem balansem zwieść większego kloca jak David Luiz. Luis też czasem nie potrafi przyjąć prostej piłki, a 5 min później ląduje bramkę stadiony świata :D
0
W piłce miesiąc to ogrom czasu. To jest kawał grajka i musi mu się w głowie poukładać. Będzie dobrze, mecz z Lyonem to był malutki promyk nadziei.
1
To może zmieńmy na białe? :)
1
PSG musi sprzedać za chyba 120 mln piłkarzy żeby nie mieli problemów. Był gdzieś artykuł.
0
Czemu dobre posunięcie? Wg mnie mało osób kupi takie brzydkie.
0
To nie była analiza tylko na gole. Były brane pod uwagę takie czynniki jak kontakty z piłką, udział w grze, podania otwierające. Było to porównanie do stylu gry Suareza.
0
Chłopak troszkę nabierze ,,masy" i od razu mocno zamiesza. Takie mam przeczucie.
78
Del Bosque co wygrał mundial, mistrzostwa Europy, z Realem ligę mistrzów dwa razy, mistrzostwa Hiszpanii - niżej niż Zidane, Klopp czy... Wenger xD
0
Valverde jest elastyczny i zmienia taktykę po rywala. Według mnie duży plus.
0
A kiedy Barca nie była uzależniona od lidera? Rivaldo, Ronaldinho czy Messi zawsze ciągnęli zespol.
6
Był artykuł na temat napastników. Wynikało z niego, że Maxi Gomez i Jovic to typy pasujące do nas. Lepiej komponowałby się tylko Mbappe, ale wiadomo, że transfer jest niemożliwy.
0
Guardioli tyłek ratował Messi, Xavi Iniesta czy Eto'o bo nie zawsze dominacja na boisku przekładala się na wynik. Wiele goli wynikało z indywidualnych umiejętności poszczególnych piłkarzy.
0
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, czy wieksze posiadanie piłki jest gwarancją dominacji na boisku.
2
Po ,,zawodniką" przestałem czytać.
1
Poza tym w Polsce nie ma dobrych trenerow, ktorych chciałby większy klub z Europy, a ziomki z LR piszą o warsztacie trenerskim xDdd
4
Pokaż mi jednego trenera, który nie ustawial wszystkiego i nie opierał gry na Messim ;) Guardiola nawet posadził Zlatana na lawce bo mu Leo bardziej siadal na szpicy. Wielkie mecze z Realem - geniusz Messiego.
21
A wczoraj placz, że przez Valverde taka poważna kontuzja, półtora miesiąca przerwy i inne bzdety xD
8
Ten koleś powinien wylecieć wczoraj. Dostał jedną żółtą zamiast 3.
0
Pytanie po co Suarez Stary wyjadacz biegał jak oszalały sam w pressingu przy wygranym meczu. Messiemu takich rzeczy nie trzeba tłumaczyć.
2
No i ten genialny Setien znów chciał grać to samo, głupi Valverde wyciągnął wnioski i Betis został zdeklasowany. Wiem, że skład maja gorszy, ale na Camp Nou nas jednak pokonali. Valverde wyciąga wnioski.
1
Dziś Betis był lepszy w posiadaniu i co z tego.
3
Internetowy wróżbita? Suarez pewnie nie chce leciec na reprezentację :)
3
To samo pomyślałem :)
0
Dokładnie. Bartra też powinien dostać żółta.
9
Do hejterow Valverde - tak wiemy, Coutinho do pomocy, a Malcom do składu bo strzelił Realowi. Rakitic na ławkę. Tak, Valverde jest przewidywalny, nie to co Wy. Pozdrawiam
0
Masz rację, za dużo wymagam. Szacunek do języka polskiego jest dla takich dinozaurów jak ja. Z czytaniem widzę też ciężko, nie jestem Bogdan. Trudno, pozdrawiam.
0
Składnia leży i kwiczy.
1
Za dużo Fify i FM.
0
Co pokazał Malcom w 1 meczu z Betisem?
0
Malcom nie Malcolm. Widocznie w oczach Valverde nie robi różnicy. Ja tam też nie widzę w nim specjalnego. Biega przy linii, jest szybki i tyle. Nie mija przeciwników jak tyczki. Waleczność to może za mało na Barcelonę. Fakt, że za wiele szans nie dostał.