Bukmacherzy już dawno wyeliminowali Ajax ;) Z Liverpoolem zawsze grało nam się źle. Pamiętam jeszcze odpadnięcie w pucharze UEFA jak eliminował nas Mccalister z odstającymi uszkami. W LM też nas eliminowali, choć wydaje mi się, że jedną bramkę zawalił Valdes.
Za to wygrywając 1 ligę mistrzów z Barca miał furę szczęścia w dwumeczu z Chelsea - taktyka klepania nie działała. Iniesta uratował rewanż w ostatniej chwili. Mógł być też podyktowany karny.
Nie rozumiem dlaczego Suarez miał 6.5. Za samo głupkowate i irytujące pyskowanie do sędziego powinna być ocena w dół. Taki wielki piłkarz i nie potrafi się opanować. Messi jakoś gra swoje, kosza go bardzo często i nigdy tak nie pajacuje.
Też tak uważam. Jak porównywałem jego przydatność w grze do takiego Aguero to słabo to wyglądało. Jak na taki klub i ta pozycję - mam wrażenie, że Luis daje za mało w ostatnich 3 latach (Ligi mistrzów).
Charyzmy mu nie odmówię, ale żadnym magikiem nie jest. Wczoraj też został wyeliminowany przez teoretycznie słabszego i mocno osłabionego rywala. Nie grał Kane, Alli bał się kontaktu ze względu na kontuzje ręki, wypadł Sissoko. City niby cisnęlo, ale grali schematycznie. Cały czas bazowali na De Bruyne i Sterlingu. Obrona beznadziejna, nie ma co ukrywać.
Fakty są takie, że w ciągu wszystkich sezonów po odejściu z Barcy nawet nie grał w finale LM. Sukcesem jest mistrzostwo Anglii z City, ale mistrzostwo Niemiec z Bayernem to był obowiązek.
Guardiola kolejny rok z rzędu szybciutko odpada w LM. Valverde jest tak hejtowany, a wychwalany i pokazywany za wzór Pep odkąd odszedł z Barcy w Europie nic nie pokazuje.
Zgadzam się co do meczu z United. Natomiast w lidze pamiętam, że nie raz ktoś się świetnie urywał skrzydłem i aż się prosiło o podanie na wolne pole, a Arthur tego nie robił. Postaraj się na to zwrócić uwagę przy okazji meczów ligowych.
Ja się przyznam, że bardziej podoba mi się gra Lengleta. Samuel nawet w formie, czasem miał problemy z silniejszymi napastnikami. Dał się przepychać w teoretycznie łatwych sytuacjach. Lenglet ustawia napastników, czasem wejdzie ostrzej lub sfauluje.
3
Busquets już się trochę z tego wyleczył. Natomiast Alba i Suarez nadal rozwijają się w tym aspekcie.
0
Bukmacherzy już dawno wyeliminowali Ajax ;) Z Liverpoolem zawsze grało nam się źle. Pamiętam jeszcze odpadnięcie w pucharze UEFA jak eliminował nas Mccalister z odstającymi uszkami. W LM też nas eliminowali, choć wydaje mi się, że jedną bramkę zawalił Valdes.
0
Oby tak było :)
3
Liverpool będzie faworytem tego dwumeczu. Są mega wybiegani i obawiam sie, jak poradzimy sobie z ich pressingiem. Oby to Valverde dobrze poukładał.
0
A w półfinale z Chelsea Londynczycy dostaliby karnego ;)
0
Za to wygrywając 1 ligę mistrzów z Barca miał furę szczęścia w dwumeczu z Chelsea - taktyka klepania nie działała. Iniesta uratował rewanż w ostatniej chwili. Mógł być też podyktowany karny.
2
Nie rozumiem dlaczego Suarez miał 6.5. Za samo głupkowate i irytujące pyskowanie do sędziego powinna być ocena w dół. Taki wielki piłkarz i nie potrafi się opanować. Messi jakoś gra swoje, kosza go bardzo często i nigdy tak nie pajacuje.
0
Też tak uważam. Jak porównywałem jego przydatność w grze do takiego Aguero to słabo to wyglądało. Jak na taki klub i ta pozycję - mam wrażenie, że Luis daje za mało w ostatnich 3 latach (Ligi mistrzów).
0
Charyzmy mu nie odmówię, ale żadnym magikiem nie jest. Wczoraj też został wyeliminowany przez teoretycznie słabszego i mocno osłabionego rywala. Nie grał Kane, Alli bał się kontaktu ze względu na kontuzje ręki, wypadł Sissoko. City niby cisnęlo, ale grali schematycznie. Cały czas bazowali na De Bruyne i Sterlingu. Obrona beznadziejna, nie ma co ukrywać.
0
Fakty są takie, że w ciągu wszystkich sezonów po odejściu z Barcy nawet nie grał w finale LM. Sukcesem jest mistrzostwo Anglii z City, ale mistrzostwo Niemiec z Bayernem to był obowiązek.
4
Guardiola kolejny rok z rzędu szybciutko odpada w LM. Valverde jest tak hejtowany, a wychwalany i pokazywany za wzór Pep odkąd odszedł z Barcy w Europie nic nie pokazuje.
0
Niby czemu niezasłużenie? W pierwszym meczu City oddał jeden groźny strzał - z karnego. Mają beznadziejna obronę, Tottenham mocno osłabiony.
0
Ten magik w LM nawet do finału w ciągu 4 lat nie awansował więc nie taki z niego magik.
1
Zobaczymy czy City awansuje do półfinału bo w pierwszym meczu nie pokazali nic.
0
Prędzej Suarez nic nie wnosi. Aczkolwiek w drugiej może coś ustrzeli.
0
Co do karnego to ciężko ocenić, ale żółta dla Pogby jak najbardziej.
1
Tak jak oglądał Viniciusa?
0
Myślę, że karta nie zdecydowała o braku miejsca w składzie.
0
Konta internetowego czy bankowego? :D Brameczki przednie :)
0
Jak dla mnie, przy ewentualnym awansie Liverpool będzie faworytem. Aczkolwiek nie zawsze faworyt wygrywa :)
3
Gość mógł na koniec mieć epizod w Barcelonie. Czemu miał nie spróbować? Nie wyszło, trudno. Po co się z niego nabijać.
0
Gosciu, nie ma teraz drużyny która by nas w dwumeczu rozjechała jak Bayern xD
0
Raczej Umtiti. Tak bym obstawiał.
1
Troszkę się pozmieniało. Wszystko już było wylosowane włącznie z tym, kto będzie pełnił rolę gospodarza w finale.
17
Dokładnie taki skład mi się marzył. Może to oznaczać porażkę, ale jestem ciekawy Todibo, Puiga czy Wague.
1
Jak już to ,,nie prezentuje" ;)
3
Zgadzam się co do meczu z United. Natomiast w lidze pamiętam, że nie raz ktoś się świetnie urywał skrzydłem i aż się prosiło o podanie na wolne pole, a Arthur tego nie robił. Postaraj się na to zwrócić uwagę przy okazji meczów ligowych.
0
Z prostopadłymi to racja, ale faktem jest, że praktycznie nie podaje do przodu. Przez to akcja nie posuwa się do przodu.
1
Todibo to niewiadoma, Pique ma jeszcze ze dwa sezony, a Umtiti w tej formie to na trybuny się nadaje ;)
7
Ja się przyznam, że bardziej podoba mi się gra Lengleta. Samuel nawet w formie, czasem miał problemy z silniejszymi napastnikami. Dał się przepychać w teoretycznie łatwych sytuacjach. Lenglet ustawia napastników, czasem wejdzie ostrzej lub sfauluje.