Myślę, że kwestia czasu. Xavi też nie od razu był królem pomocy i też nie od razu doceniano jego geniusz. Z resztą wg mnie bardzo niesprawiedliwe nie otrzymał złotej piłki.
On ostatnio jest tak slaby, że nie jest w stanie oddać strzału. Jak do nas przyszedł, to nawet na prawym skrzydle dobrze grał więc to kwestia odblokowania niż pozycji na boisku.
Dokładnie, nawet Guardiola w ostatnim sezonie miał gorsze wyniki. Nie potrafiliśmy wygrywać na wyjeździe i traciliśmy często bramki. Poza tym już nie ma Xaviego, Iniesty i Puyola, Busquets świetne mecze w sezonie można policzyć na palcach jednej ręki. Tamte czasy minęły i trzeba powoli budować zespol, który nie będzie się opierał wyłącznie na Messim.
Messi nic nadzwyczajnego nie pokazał wg mnie. Malcom jako jedyny w ataku stanowił zagrożenie - Suarez grał beznadziejnie, Coutinho słabiutko i po stracie znów spuszczał głowę i nie wracał. Suarez przynajmniej zawsze walczy i biega - Coutinho jakby mu baterie wyciągnęli.
Nie wnikam w decyzje arbitra - nic już to nie zmieni. Irytuje mnie natomiast zachowanie Busquetsa, Alby czy Suareza, którzy często rozkładają ręce i proszą arbitra o gwizdek gdy przeciwnik gra. Po gwizdku kończącym pierwszą połowę od razu biegną i beczą. To jest śmieszne. Często idą z takich zachowań niebezpieczne kontry - szczególnie po stratach Busiego. Messi jest dużo bardziej poniewierany, a zazwyczaj wstaje i tyle. Suarez łapie kartki za dyskusje - to powinno być tępione przez Valverde. Alba w drugiej połowie dośrodkowywał i od razu krzyczy, że ręką i nie gra, a Carvajal gra dalej. Strasznie mnie to denerwuje.
Moim zdaniem, żaden trener nie daje gwarancji zwycięstwa w lidze mistrzów. Poza tym trener może być świetny, a piłkarze i tak mogą popełnić błąd. Możliwe, że gdyby nie Karius to Liverpool wygrałby w zeszłym sezonie. A co do nieomylności to mam na myśli komentarze na tej stronie. Bardzo czesto jest krytyka Valverde i konkluzja - Pep na pewno zrobiłby to lepiej. Guardiola w ostatnim sezonie już nie był taki skuteczny. Praktycznie nie wygrywaliśmy na wyjazdach, a w pomocy mieliśmy przecież Xaviego, Iniestę, Busquetsa i Cesca.
Betis może i gra widowiskowo bo w ich meczach pada dużo bramek. Dużo również tracą. Na 20 meczy wygrali 8. Athletic Valverde też grał ładna piłkę, ale wielu o tym zapomina. Trener odchodząc z mniejszego klubu, w którym nie ma takiego parcia na sukces nie ma już takiego luzu w stawianiu na młodzież. Guardiola nie dostał szansy - był wyraźnie młodszy. Dopiero zaczynał karierę trenerską więc przykład niezbyt trafiony. Setien trenuje już 18 lat. Luis Enrique w Romie nie pokazał nic, w Celcie miał całkiem nieźle wyniki, ale jego odejście nie posypało zespołu.
Pamiętam debiuty Busquetsa bo akurat byłem fanem... Yaya Toure ;) Pep znał swoich debiutantów bo pracował z niższymi szczeblami. Busquets co prawda popełniał bledy, ale od pierwszego występy było widać duża jakość. Dostał nawet szansę w El Clasico, które wygraliśmy 2:0 na Camp Nou. Garcia w jakich meczach gra bo wiem, że w pucharze Anglii coś grał, natomiast w lidze angielskiej nie śledziłem. Navarro - myślę, że tonące i wiecznie przegrywające Monaco jest nie dobrym przykładem. Myślę, że ciężko połączyć stawianie na cantere i jednocześnie oczekiwać tytułów.
Luis Enrique też z Barca wygrał tryplet. Czy Guardiola potwierdził na europejskim podwórku swój geniusz? Gdyby nim był to wg mnie przynajmniej raz na 4 lata powinien wejść do finału, a nawet się o niego nie otarł. Zwycięstwo z lidze niemieckiej dla Bayernu to obowiązek. Ligę angielska z gorszymi zawodnikami dla Manchesteru City wygrał Mancini. Lubię Guardiolę, ale robienie z niego nieomylnego geniusza uważam za przesadzone.
Tak, więc nie są gwiazdami, a już na pewno nie grają w potęgach europejskich. Ajax, Benfica czy Wolverhampton to średniaki. Adama w 19 meczach ma 1 bramkę i 0 asyst.Semedo błyszczał w Benfica, a u nas już tak rewelacyjne nie wygląda.
0
Najważniejsze mecze nie licząc ligi mistrzów bo tam nie daje zbyt wiele oprócz walki.
0
Wiesz, że wymagasz ideału? :D
0
Masz dziwną autokorektę jeśli dzieli Ci wyraz pośmialiśmy ;)
0
Chodziło mi o wielbłąda ortograficznego. Ty go rozumiesz - zaczol, tylę, sprawię. Nauczcie się pisać po polsku, a potem komentujcie.
5
Coutinho musiałby zacząć grać i czasem cofać się po stratach, których ma duzo zamiast spuszczać głowę.
0
Myślę, że kwestia czasu. Xavi też nie od razu był królem pomocy i też nie od razu doceniano jego geniusz. Z resztą wg mnie bardzo niesprawiedliwe nie otrzymał złotej piłki.
0
Świetne podsumowanie. Smutno się ogląda Suareza pod formą.
0
W zeszłym sezonie grał dobrze. Strzelał i asystował, nie znikał na kilka meczów. Może problem z psychiką.
0
Z konflikwotany? WTF?
3
Po śmialiśmy się? Serio?
1
On ostatnio jest tak slaby, że nie jest w stanie oddać strzału. Jak do nas przyszedł, to nawet na prawym skrzydle dobrze grał więc to kwestia odblokowania niż pozycji na boisku.
0
Umiejętności mu nie umniejszam. Niestety Sergio nie ma formy. Może z braku konkurencji, może z nasycenia tytułami lub z powodu przemęczenia.
0
Dokładnie, nawet Guardiola w ostatnim sezonie miał gorsze wyniki. Nie potrafiliśmy wygrywać na wyjeździe i traciliśmy często bramki. Poza tym już nie ma Xaviego, Iniesty i Puyola, Busquets świetne mecze w sezonie można policzyć na palcach jednej ręki. Tamte czasy minęły i trzeba powoli budować zespol, który nie będzie się opierał wyłącznie na Messim.
3
Mam nadzieję, że wygryzie że składu Busquetsa.
1
Messi nic nadzwyczajnego nie pokazał wg mnie. Malcom jako jedyny w ataku stanowił zagrożenie - Suarez grał beznadziejnie, Coutinho słabiutko i po stracie znów spuszczał głowę i nie wracał. Suarez przynajmniej zawsze walczy i biega - Coutinho jakby mu baterie wyciągnęli.
25
Nie wnikam w decyzje arbitra - nic już to nie zmieni. Irytuje mnie natomiast zachowanie Busquetsa, Alby czy Suareza, którzy często rozkładają ręce i proszą arbitra o gwizdek gdy przeciwnik gra. Po gwizdku kończącym pierwszą połowę od razu biegną i beczą. To jest śmieszne. Często idą z takich zachowań niebezpieczne kontry - szczególnie po stratach Busiego. Messi jest dużo bardziej poniewierany, a zazwyczaj wstaje i tyle. Suarez łapie kartki za dyskusje - to powinno być tępione przez Valverde. Alba w drugiej połowie dośrodkowywał i od razu krzyczy, że ręką i nie gra, a Carvajal gra dalej. Strasznie mnie to denerwuje.
3
Kolega wyżej myśli, że interpunkcja, składnia czy ortografia to domena naukowców xDdd Szkoda czasu, dużo tu takich. To jest walka z wiatrakami.
1
Warto czasem dać kropkę na końcu zdania albo stawiać przecinki. Byłoby łatwiej zrozumieć Twój komentarz.
0
Moim zdaniem, żaden trener nie daje gwarancji zwycięstwa w lidze mistrzów. Poza tym trener może być świetny, a piłkarze i tak mogą popełnić błąd. Możliwe, że gdyby nie Karius to Liverpool wygrałby w zeszłym sezonie. A co do nieomylności to mam na myśli komentarze na tej stronie. Bardzo czesto jest krytyka Valverde i konkluzja - Pep na pewno zrobiłby to lepiej. Guardiola w ostatnim sezonie już nie był taki skuteczny. Praktycznie nie wygrywaliśmy na wyjazdach, a w pomocy mieliśmy przecież Xaviego, Iniestę, Busquetsa i Cesca.
0
Betis może i gra widowiskowo bo w ich meczach pada dużo bramek. Dużo również tracą. Na 20 meczy wygrali 8. Athletic Valverde też grał ładna piłkę, ale wielu o tym zapomina. Trener odchodząc z mniejszego klubu, w którym nie ma takiego parcia na sukces nie ma już takiego luzu w stawianiu na młodzież. Guardiola nie dostał szansy - był wyraźnie młodszy. Dopiero zaczynał karierę trenerską więc przykład niezbyt trafiony. Setien trenuje już 18 lat. Luis Enrique w Romie nie pokazał nic, w Celcie miał całkiem nieźle wyniki, ale jego odejście nie posypało zespołu.
2
Przypomnij mi, ile razy Ajax awansował do Lm w ostatnich 5 latach? Cska wygrało w grupie z Realem - to czyni ich potęga europejską?
1
Jakby wystawił pierwszy skład i by przegrał - też byłoby że zawalił. Gość ma pojazd niezależnie od tego co robi.
2
Yaya to był niezły dzik. Mimo, że był jak żółw to jakości nie można było odmówić :)
2
Pamiętam debiuty Busquetsa bo akurat byłem fanem... Yaya Toure ;) Pep znał swoich debiutantów bo pracował z niższymi szczeblami. Busquets co prawda popełniał bledy, ale od pierwszego występy było widać duża jakość. Dostał nawet szansę w El Clasico, które wygraliśmy 2:0 na Camp Nou. Garcia w jakich meczach gra bo wiem, że w pucharze Anglii coś grał, natomiast w lidze angielskiej nie śledziłem. Navarro - myślę, że tonące i wiecznie przegrywające Monaco jest nie dobrym przykładem. Myślę, że ciężko połączyć stawianie na cantere i jednocześnie oczekiwać tytułów.
1
Dokładnie, pisze się pod liczbę wyświetleń. Nie mówiąc już, że można doszukać się błędów składniowych. Szkoda gadać.
1
Luis Enrique też z Barca wygrał tryplet. Czy Guardiola potwierdził na europejskim podwórku swój geniusz? Gdyby nim był to wg mnie przynajmniej raz na 4 lata powinien wejść do finału, a nawet się o niego nie otarł. Zwycięstwo z lidze niemieckiej dla Bayernu to obowiązek. Ligę angielska z gorszymi zawodnikami dla Manchesteru City wygrał Mancini. Lubię Guardiolę, ale robienie z niego nieomylnego geniusza uważam za przesadzone.
0
Jak na takiego geniusza to w LM ma słabiutkie osiągi mając do dyspozycji takie zespoły jak Bayern i City.
1
A jeśli efekt będzie równie mizerny co u Andre to co wtedy?
2
Tak, więc nie są gwiazdami, a już na pewno nie grają w potęgach europejskich. Ajax, Benfica czy Wolverhampton to średniaki. Adama w 19 meczach ma 1 bramkę i 0 asyst.Semedo błyszczał w Benfica, a u nas już tak rewelacyjne nie wygląda.
8
Johan Cruijff był mentorem Pepa. On wymyślił ten styl gry więc myślę, że się zagalopowałeś :)