Guzik prawda z tiki taką. Zawsze graliśmy jednym sposobem i dlatego autobusy jak Chelsea były dla nas takim postrachem. Druzyny, które grały otwarty futbol były przez nas miażdżone. Zespoły broniące głęboko i wyprowadzające z kontry - były dla nas bardzo niebezpieczne. Teraz wszystkie zespoły skupiają się na obronie - przykładem był ostatni mundial.
Jak uważasz go za przeciętniaka to nie mamy o czym rozmawiać. Aktualna forma to inna kwestia. Zobacz jakie kluby się nim interesują. Pewnie ich włodarze nie znają się tak na piłce jak komentatorzy z tej strony.
Sprzedajesz za tyle ile ktoś zapłaci. To że Real chce 120 to znaczy tylko tyle, że tyle chce. Za ile poszedł Ronaldo, który jest drugim największym geniuszem po Messim?
Gość tyle zrobił dla klubu i zero szacunku. Najlepiej jakby Janusze mogły przenieść składy z Fify. Wtedy nikt nie byłby zajechany, strselalibysmy po 5 bramek na mecz i w ogóle nie tracili. Cały mecz dominowali rywali bo 10 lat temu byliśmy postrachem Europy.
Dokładnie! Czytanie w kółko tych komentarzy obrażających Valverde, Rakitica itp zniechęca do czytania tych komentarzy. Tutaj jest tak - gra nie idzie sprzedajemy, kupujemy i dajemy nowe trenera. Np Setiena - ludzie się nim jaraja a nie widzą chyba jakie wyniki osiąga. Czasem wygra z mocną ekipa, ale ogólnie to średniaki. Bilbao Valverde było dużo silniejsze niż Betis. Jest też wielka podnieta Kloopem - lubię gościa, ale nawet taki trener nie gwarantuje tytułu. Rozumiem, że Barcelona nie gra jak za Guardioli, ale nie ma już takich piłkarzy. Messi już nie wygrywa meczy w LM i nie strzela sam 4 bramek Arsenalowi. Czas przyjąć do wiadomości, że takie są realia. Mimo tego wielkiego dramatu na stronie, mamy dobrą przewagę w lidze, rewanż u siebie w LM i szansę na puchar Króla. Chyba nie ma aż tak źle. Pozdrawiam
Sam Messi nie jest w stanie nic uciągnąć mimo swoich umiejętności. Zobacz sobie na 3 ostatnie edycje Lm. Czy Messi nas gdzieś daleko zaprowadził? On zawsze jest w dobrej formie, ale nie przekłada się to na sukcesy w Europie. W Lidze wygrywa nam seryjnie mecze, ale w CL to już co innego. A pisanie komentarzy bez argumentacji jest słabe ;) Ja odnoszę się do faktów.
Mecze z Realem nie są najważniejsze. Potknięcie w pucharze króla, który wygrywamy bardzo regularnie w ostatnich czasach będzie nieistotne w stosunku do ewentualnego odpadnięcia z LM. W lidze jeśli przegramy z Realem mniej niż 5:1 to jakbyśmy mieli 7 pkt przewagi więc tym bardziej mniej istotny mecz.
Denerwuje mnie to podejście rodem z ekstraklasy. Trener nie popracuje pół roku i out. Ludzie rzucają nazwiska Klopp, Koeman itp. Póki co Jurgen nie wygrał z Liverpoolem LM, ani ligi angielskiej. Trzymam za niego kciuki, ale nawet wybitny trener nie jest nigdy gwarancja sukcesów.
Może ktoś z La Rambli poprowadzi zespół? Jaka jest gwarancja, że nowy trener będzie lepszy od tych co tu komentują :D Tak jak napisałeś, sezon w trakcie a już chcą go wieszać.
Koszmarne to są komentarze. Ciekaw jestem jaki byłby lament jakbyśmy w lidze na miejscu Realu lub Atletico. Albo jakbyśmy przegrali z Realem 1:5, dwa razy z Cska w lidze mistrzów. Dajcie dograć Valverde ten sezon. Jak nic nie wygra to go zwolnią, to że podpisał kontrakt nic nie gwarantuje.
0
W tym sezonie Messi grał już na 9 i efekt był bardzo mizerny.
0
Guzik prawda z tiki taką. Zawsze graliśmy jednym sposobem i dlatego autobusy jak Chelsea były dla nas takim postrachem. Druzyny, które grały otwarty futbol były przez nas miażdżone. Zespoły broniące głęboko i wyprowadzające z kontry - były dla nas bardzo niebezpieczne. Teraz wszystkie zespoły skupiają się na obronie - przykładem był ostatni mundial.
2
Jak uważasz go za przeciętniaka to nie mamy o czym rozmawiać. Aktualna forma to inna kwestia. Zobacz jakie kluby się nim interesują. Pewnie ich włodarze nie znają się tak na piłce jak komentatorzy z tej strony.
0
Sprzedajesz za tyle ile ktoś zapłaci. To że Real chce 120 to znaczy tylko tyle, że tyle chce. Za ile poszedł Ronaldo, który jest drugim największym geniuszem po Messim?
11
Gość tyle zrobił dla klubu i zero szacunku. Najlepiej jakby Janusze mogły przenieść składy z Fify. Wtedy nikt nie byłby zajechany, strselalibysmy po 5 bramek na mecz i w ogóle nie tracili. Cały mecz dominowali rywali bo 10 lat temu byliśmy postrachem Europy.
1
Dokładnie! Czytanie w kółko tych komentarzy obrażających Valverde, Rakitica itp zniechęca do czytania tych komentarzy. Tutaj jest tak - gra nie idzie sprzedajemy, kupujemy i dajemy nowe trenera. Np Setiena - ludzie się nim jaraja a nie widzą chyba jakie wyniki osiąga. Czasem wygra z mocną ekipa, ale ogólnie to średniaki. Bilbao Valverde było dużo silniejsze niż Betis. Jest też wielka podnieta Kloopem - lubię gościa, ale nawet taki trener nie gwarantuje tytułu. Rozumiem, że Barcelona nie gra jak za Guardioli, ale nie ma już takich piłkarzy. Messi już nie wygrywa meczy w LM i nie strzela sam 4 bramek Arsenalowi. Czas przyjąć do wiadomości, że takie są realia. Mimo tego wielkiego dramatu na stronie, mamy dobrą przewagę w lidze, rewanż u siebie w LM i szansę na puchar Króla. Chyba nie ma aż tak źle. Pozdrawiam
0
A ja nie napisałem, że ma odejść. Napisałem, że jeden geniusz nic nie wskóra.
0
Sam Messi nie jest w stanie nic uciągnąć mimo swoich umiejętności. Zobacz sobie na 3 ostatnie edycje Lm. Czy Messi nas gdzieś daleko zaprowadził? On zawsze jest w dobrej formie, ale nie przekłada się to na sukcesy w Europie. W Lidze wygrywa nam seryjnie mecze, ale w CL to już co innego. A pisanie komentarzy bez argumentacji jest słabe ;) Ja odnoszę się do faktów.
0
W Lm już nic nie ciągnie, nie oszukuj się ;)
0
W zeszłym sezonie śmigał na prawej stronie ;) Wg mnie to kwestia formy, aczkolwiek mogę się mylić.
0
Dlaczego Coutinho bez formy ma grać w podstawie? Za nazwisko? Bo dużo kosztował?
0
Pamiętasz jak graliśmy na początku sezonu z Coutinho w pomocy?
0
Zabrzmiało jakby Ronaldo nie miał talentu.
0
W LM Suarez gra piach od ponad dwóch lat. Aczkolwiek nie ma i tak kogo dać na szpice za niego.
1
3 razy czytałem to zdanie bo myślałem, że przez wczesna godzinę nie mogę załapać xD
1
Zacznijmy od tego, że nie ma spełniającego wymagania komentujących na tej stronie :D
3
Ale tytuły wygrywa się dla siebie, a nie po to żeby rywal nie wygrał. To drugie jest jest konsekwencją pierwszego, ale nie celem samym w sobie.
1
Wygrywa się po to żeby Real nie wygrał?
0
Mecze z Realem nie są najważniejsze. Potknięcie w pucharze króla, który wygrywamy bardzo regularnie w ostatnich czasach będzie nieistotne w stosunku do ewentualnego odpadnięcia z LM. W lidze jeśli przegramy z Realem mniej niż 5:1 to jakbyśmy mieli 7 pkt przewagi więc tym bardziej mniej istotny mecz.
1
Jeśli wygra potrójna koronę to na pewno wybaczę mu styl :D choć rozum podpowiada, że z tą formą nie ma szans.
0
Wam się chyba nigdy nie znudzi z tymi temperaturami....
0
Obawaim się, że jeśli chcemy grać coś nowego to musimy zamknąć erę Messiego, Busqueta, Rakitica i Pique i zbudować zespół na nowo.
0
Ja się łudzę, że Ernesto wyciągnął wnioski i forma będzie zwyzkowac i osiągnie apogeum na finał sezonu.
0
Odkąd pamiętam, praktycznie wszyscy trenerzy mieli żelazne jedenastki w najważniejszych meczach.
0
Tak samo jak na końcu ery Guardioli. Też już nikt nie klękał przed Barca.
0
Wczoraj były komentarze, że trener na pewno wystawi od 1 min Suareza i Rakitica. No cóż. Poza tym, jaki inny skład miałby dać?
0
Denerwuje mnie to podejście rodem z ekstraklasy. Trener nie popracuje pół roku i out. Ludzie rzucają nazwiska Klopp, Koeman itp. Póki co Jurgen nie wygrał z Liverpoolem LM, ani ligi angielskiej. Trzymam za niego kciuki, ale nawet wybitny trener nie jest nigdy gwarancja sukcesów.
0
Może ktoś z La Rambli poprowadzi zespół? Jaka jest gwarancja, że nowy trener będzie lepszy od tych co tu komentują :D Tak jak napisałeś, sezon w trakcie a już chcą go wieszać.
0
Koszmarne to są komentarze. Ciekaw jestem jaki byłby lament jakbyśmy w lidze na miejscu Realu lub Atletico. Albo jakbyśmy przegrali z Realem 1:5, dwa razy z Cska w lidze mistrzów. Dajcie dograć Valverde ten sezon. Jak nic nie wygra to go zwolnią, to że podpisał kontrakt nic nie gwarantuje.
0
Technicznie mistrzostwo, ale od razu rzuca się w oczy ACAB i można tylko przewrócić oczami.