Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pewnosc siebie = jest jak jest
0
co jest do francy pana od tego 3:0 !! ;/
0
kurwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
faul był przed polem karnym a nie w polu ! i na dodatek widac gdzie mial nogi w momencie faulu , karnego nie powinno być
0
jaki karny ku*** !!!!
0
Messi !!!!!!!!!!!
0
Alba !!!!!
0
http://www.stadium-live.com/Channel2.html
0
GenerałXavi
spoczko :) ;D
0
ŁukaszNidzica
graj Ty zaraz po takiej kontuzji zobaczymy czy będzie Ci mło biegać.
0
GenerałXavi
Dokładnie ! ale szanowac trzeba każdego rywala
0
piachuFCB
heh wiesz niemiałbym nic przeciwko temu ! :)
0
kontuzję*
0
alianta2,
Bartra ma kontuzej ludzie !! czytajcie cos !! ;/
0
Panowie śniło mi się że dziś David strzeli hat-trica z Deportivo ! Co najlepsze jest w tym że strzelił go w 15 minut ! :)
0
wojtek_debiec4
Bartra ma kontuzje... ludzie ja naprawdę się dziwie co niektórym czy Wy nie czytacie wiadomości ?
0
Messiemu się należy odpoczynek,będzie jeszcze wiele ważnych i cięzkich meczów w których Leo musi być w pełni sił.
0
Brawo Panowie !! :)
0
Co jak co ale jaja to trzeba chronić niema żartów
0
Messi you are the best !! :)
0
CescFàb
słuchaj nie siedze tu 24/h i niewiem czy ktos dodał juz ten link , a jeśli Ci nie odpowiada lub to widziałeś to nie odpusuj i tyle w temacie
0
Poza tematem
http://ofsajd.onet.pl/plotki/messi-zamieszany-w-afere-narkotykowa,1,5275410,artykul.html
zobaczcie film , poprostu masakra
0
Naprawdę dziwne jest to że Tito nie daje szans Villi.Szkoda,wielka szkoda.
0
Dobry mecz rozegrali chłopaki.
VeB !
0
Tito szacun! dobra odpowiedz !
0
Pepe Ty rolniku Ty sie nadajesz w pole robić a nie w piłke grać !
0
TK1001
to podrzuć do pieca jak niedługo Ci się wypali
0
Prawdziwy wojownik ! wróci silniejszy ! Trzymaj się Carles !
0
Cesc !!!
0
robaczka , pajączka hahaa