0

pewnosc siebie = jest jak jest

0

co jest do francy pana od tego 3:0 !! ;/

0

kurwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

faul był przed polem karnym a nie w polu ! i na dodatek widac gdzie mial nogi w momencie faulu , karnego nie powinno być

0

jaki karny ku*** !!!!

0

Messi !!!!!!!!!!!

0

Alba !!!!!

0

0

GenerałXavi
spoczko :) ;D

0

ŁukaszNidzica
graj Ty zaraz po takiej kontuzji zobaczymy czy będzie Ci mło biegać.

0

GenerałXavi
Dokładnie ! ale szanowac trzeba każdego rywala

0

piachuFCB
heh wiesz niemiałbym nic przeciwko temu ! :)

0

kontuzję*

0

alianta2,
Bartra ma kontuzej ludzie !! czytajcie cos !! ;/

0

Panowie śniło mi się że dziś David strzeli hat-trica z Deportivo ! Co najlepsze jest w tym że strzelił go w 15 minut ! :)

0

wojtek_debiec4
Bartra ma kontuzje... ludzie ja naprawdę się dziwie co niektórym czy Wy nie czytacie wiadomości ?

0

Messiemu się należy odpoczynek,będzie jeszcze wiele ważnych i cięzkich meczów w których Leo musi być w pełni sił.

0

Brawo Panowie !! :)

0

Co jak co ale jaja to trzeba chronić niema żartów

0

Messi you are the best !! :)

0

CescFàb
słuchaj nie siedze tu 24/h i niewiem czy ktos dodał juz ten link , a jeśli Ci nie odpowiada lub to widziałeś to nie odpusuj i tyle w temacie

0

0

Naprawdę dziwne jest to że Tito nie daje szans Villi.Szkoda,wielka szkoda.

0

Dobry mecz rozegrali chłopaki.
VeB !

0

Tito szacun! dobra odpowiedz !

0

Pepe Ty rolniku Ty sie nadajesz w pole robić a nie w piłke grać !

0

TK1001
to podrzuć do pieca jak niedługo Ci się wypali

0

Prawdziwy wojownik ! wróci silniejszy ! Trzymaj się Carles !

0

Cesc !!!

0

robaczka , pajączka hahaa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?