0

jaka babcia hehehehe

0

kurde ;/

0

rekord pobity !!!!!!!!!!!!!!!

0

ajjjjj

0

Messi !! rekord wyrownany !!

0

wejdzie Wy na boisko na 1 minute i zobaczymy co pokazecie ! tylko narzekac potraficie ;/

0

nic.. teraz liczymy na Alexisa !

0

kurwa ;./

0

dalczego niema Davida ktory strzela bramki ... ;/

0

Falcao niemam słow poprostu......

0

Atletico Madryt 22-25 Barca :) brawo panowie :)

0

spokpjnie to narazie początek meczu , ale trzymac !!!

0

Brawo Kapitanie !

0

Cornieros
no to elegancko :D

0

Równie dobrze moja Stal Mielec moze wyeliminować Barce :) no bo jak Porto może to i my też hehe :)

0

hahah miazga !! :D

0

Cieszy widok Erica :):)

0

Ig0rro
wiesz co żal mi Cię ... najwazniejsze jest zdrowie !

0

uff całe szczęscie ze Messiemu nic powaznego sie nie stało.A od dziś mam zero szacunku do kibiców Realu po tym co wypisywali i zyczyli Messiemu !

0

kurwa mac ;/

0

tylko nie kontuzja :(

0

ja pierdziele Barca mi zamyka kupon ;/ Messi :(

0

Planas zostaje , adriano schodzi ?! lol

0

ajjj gdyby nie Kapitan byłoby sam na sam

0

Tello co za strata znowu glupia ;/

0

Messi !!!!!

0

powiem krótko .. gramy piach... ;/

0

Widac brak Messiego

0

Tello niedosc ze slaby w ataku to straty ;/

0

Pójdą tam gdzie będa chcieć i czuć radość z bycia trenerem.Dla mnie Pep zawsze będzie wielki w każdym klubie i nie zapomnę nigdy tego co zrobił dla Barcy !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?