Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique piłkarz meczu czysci wszystko az miło !
0
Alexis jazda !!!
0
Alexis nareszcie !!
0
Wole paoptrzec na Alexisa niz na ciagle zmarnowane sety Pedro
0
Pedro OUT , alexis IN
0
Pedro nosz ku*** ;/
0
uff wszystko OK
0
Tylko nie dAvid ! ;/
0
niestety ale to nie jest mecz Songa..
0
Pedro lol
0
uff spalony
0
kurwa mac ;/ sorki ;/
0
ale by była brama Thiago !
0
Messi !!!!!!!!!
0
nerwowo ;/
0
Pinto !
0
wolałbym Alexisa zamiast Pedro ;/ no ale to wola Tito
0
Fajfer97
jemu nie trzeba bedzie do tego 30 lat...
0
No to Messi będzie miał po co strzelac :)
0
żenada
0
Ibra żal mi Cie prostaku , strzelaj sobie w tym całym P$G a od Messiego się odpi***
0
tez uwazam że na chwilę obecna to David powinien dostawac zdecydowanie więcej szans niz Pedro
0
barcatikitaka,
Messi juz sobie sam ja naprowadziłby na kogo by uważał :D
0
Bingoo
żal mi Cię naprawdę :) wracaj do swojej bazy :)
0
Messi powinien jeszcze siedzieć na tej torpedzie i prosto na bramke Realu a tam na środku obrony Pepe z Ramosem :D
0
Mówcie co chcecie ale obrazek to newsa miażdzy :D brawo redakcja ! :D :)
0
Od niebieskich juz nie wytrzymuja u siebie to przychodzą tutaj żeby robić prowokacje ale marnie im to wychodzi :)
0
Zagorzały Fan F.C.B
Mądre słowa z Twej strony :) trzeba grac na 100% i nie patrzec na to ile kto bramek strzela tylko grac swoje
0
mówicie ze Falcao w zyciowej formie i ze bedzie masakra jak z nami zagra , ale nie zapominajcie ze z Realem nic nie pokazał , to nie znaczy ze nam wbije 5 bramek
0
ksobi,
możliwe , ale co zrobisz nie nauczysz rozumu przeciez :)