0

Pique piłkarz meczu czysci wszystko az miło !

0

Alexis jazda !!!

0

Alexis nareszcie !!

0

Wole paoptrzec na Alexisa niz na ciagle zmarnowane sety Pedro

0

Pedro OUT , alexis IN

0

Pedro nosz ku*** ;/

0

uff wszystko OK

0

Tylko nie dAvid ! ;/

0

niestety ale to nie jest mecz Songa..

0

Pedro lol

0

uff spalony

0

kurwa mac ;/ sorki ;/

0

ale by była brama Thiago !

0

Messi !!!!!!!!!

0

nerwowo ;/

0

Pinto !

0

wolałbym Alexisa zamiast Pedro ;/ no ale to wola Tito

0

Fajfer97
jemu nie trzeba bedzie do tego 30 lat...

0

No to Messi będzie miał po co strzelac :)

0

żenada

0

Ibra żal mi Cie prostaku , strzelaj sobie w tym całym P$G a od Messiego się odpi***

0

tez uwazam że na chwilę obecna to David powinien dostawac zdecydowanie więcej szans niz Pedro

0

barcatikitaka,
Messi juz sobie sam ja naprowadziłby na kogo by uważał :D

0

Bingoo
żal mi Cię naprawdę :) wracaj do swojej bazy :)

0

Messi powinien jeszcze siedzieć na tej torpedzie i prosto na bramke Realu a tam na środku obrony Pepe z Ramosem :D

0

Mówcie co chcecie ale obrazek to newsa miażdzy :D brawo redakcja ! :D :)

0

Od niebieskich juz nie wytrzymuja u siebie to przychodzą tutaj żeby robić prowokacje ale marnie im to wychodzi :)

0

Zagorzały Fan F.C.B
Mądre słowa z Twej strony :) trzeba grac na 100% i nie patrzec na to ile kto bramek strzela tylko grac swoje

0

mówicie ze Falcao w zyciowej formie i ze bedzie masakra jak z nami zagra , ale nie zapominajcie ze z Realem nic nie pokazał , to nie znaczy ze nam wbije 5 bramek

0

ksobi,
możliwe , ale co zrobisz nie nauczysz rozumu przeciez :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?