0

juz zolta haha ;/

0

Panowie miłego meczu wszystkim ! :)
Vamoss Barca !! :)

0


hahah dobre ! ;D Messi rządzi ;D

0

Genialnie ! Xavi do konca kariery w kochanej Barcelonie !

0

i bardzo dobrze ! są potrzebni w wysokiej formie na Real i resztę spotkań.

0

Szkoda Davida zz e nie trafil ! zasluguje !

0

ooo Milan :D

0

Messi

0

Kapitana oszczedzic na Real i wpuscic Bartre

0

wspolpraca dzis na lini David-Leo jest znakomita !

0

Messi powinien grac w klubie Fc Planeta :D bo on jest niesamowity :D rozpierdziela system pod kazdym względem :D

0

nawet gdyby grali w 11 by im to nie pomogło :D

0

Tylko lepszy gol!!!!!!!!!!

0

Leo: Ronaldo hat-trick ?
Wcale nie zamierzam byc gorszy !

0

Messi hat-trick !!

0

Borat pilnuje :D

0

Messi golololololololololololololl !!!!

0

ja prd ;/

0

dajcie bana tej kamilkafcb !!!!!

0

iniesta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Cesc lezal na boisku a te ciule z Malagi nic tylko graja !!! zalosne

0

Napisz komentarz...mac ale ciule z Malagi gdzie tu faair play !!!!

0

Lewandowski ucz sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Pique łooooooooooooooooooo

0

Cesc po co to ....

0

ja pierdziele ;/

0

Goooooooooooollllllllllllllllllllll

0

No to jazda ~!

0

powiem krótko , to było by wspaniałe, Iker w Barcelonie marzenie, ale nie oszukujmy sie jest to niewykonalne...

0

Barca jeszcze pokaze na co stac chłopaków ! a tym kibicom którzy po 1 przegranym meczu tak narzekaja , podziękujemy ! Barca na zawsze !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?