Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
juz zolta haha ;/
0
Panowie miłego meczu wszystkim ! :)
Vamoss Barca !! :)
0
hahah dobre ! ;D Messi rządzi ;D
0
Genialnie ! Xavi do konca kariery w kochanej Barcelonie !
0
i bardzo dobrze ! są potrzebni w wysokiej formie na Real i resztę spotkań.
0
Szkoda Davida zz e nie trafil ! zasluguje !
0
ooo Milan :D
0
Messi
0
Kapitana oszczedzic na Real i wpuscic Bartre
0
wspolpraca dzis na lini David-Leo jest znakomita !
0
Messi powinien grac w klubie Fc Planeta :D bo on jest niesamowity :D rozpierdziela system pod kazdym względem :D
0
nawet gdyby grali w 11 by im to nie pomogło :D
0
Tylko lepszy gol!!!!!!!!!!
0
Leo: Ronaldo hat-trick ?
Wcale nie zamierzam byc gorszy !
0
Messi hat-trick !!
0
Borat pilnuje :D
0
Messi golololololololololololololl !!!!
0
ja prd ;/
0
dajcie bana tej kamilkafcb !!!!!
0
iniesta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Cesc lezal na boisku a te ciule z Malagi nic tylko graja !!! zalosne
0
Napisz komentarz...mac ale ciule z Malagi gdzie tu faair play !!!!
0
Lewandowski ucz sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Pique łooooooooooooooooooo
0
Cesc po co to ....
0
ja pierdziele ;/
0
Goooooooooooollllllllllllllllllllll
0
No to jazda ~!
0
powiem krótko , to było by wspaniałe, Iker w Barcelonie marzenie, ale nie oszukujmy sie jest to niewykonalne...
0
Barca jeszcze pokaze na co stac chłopaków ! a tym kibicom którzy po 1 przegranym meczu tak narzekaja , podziękujemy ! Barca na zawsze !