0

ahhh niema to jak Alves i jego wrzutki '|

0

Iniesta matko...

0

co sie z nami dzieje to nie rozumiem..

0

jak dzis zobaczyłem faul Pique,Iniesty i Sergio to tak jakbym widzial Pepe...

0

jeju z tymi faulami dzis to wyglądamy jak Real....

0

przejebane ;/

0

bedzie ciezko panowie ...

0

mozliwe ze chłopaki tak zaaregowali przez to ze Valdes nie przedluzy kontraktu i tyle szumu w mediach i druzynie ;/

0

Wszystko moze przez Valdesa ... ;/

0

Iniesta zolta nie no zaraz jebne !!!

0

0

Te podania Xaviego to dzis miazga...

0

0

ja prd :|

0

Goooooooooooollllllllllllllll

0

nikord
bez przesady

0

brakło prądu :D

0

Gollllllllllllllllllllllllll

0

Alexis by to strzelił hehe :D

0

Messi....

0

Oglądam mecze Romy i musze powiedziec ze naprawdę ten chłopak robi na mnie wrażenie.

0

Panowie kandydat jest tylko jeden :) Sławek Szmal :) to lewą ręka dobrze wyciągnie , to prawą, a i obiema naraz robi to kapitalnie :)

0

Sławka Szmala na bramkę :)

0

Chce to niech odchodzi , jego decyzja.

0

Prosze bardzo chce to niech odchodzi , jego wybór.W takim wypadku wcale nie będe tęsknił.

0

Czarna perła-jak ja tęsknię za nim !

0

Messi widzielsicie ??

0

tak to jest jak Alexis 2 setek nie strzelił.. ;/

0

0

brawo czerwo !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?