0

Barca i tak będe z Toba na zawsze !!! dla mnie jesteście i będziecie najlepsi !!! VeB !

0

Tello ;/

0

Song !!!

0

Messi !!!!!!!!!!!!!

0

lezymy i kwiczymy

0

niee ;/

0

Vamos Barca ! Po zwycięstwo ! :)

0

widzę dyskusja trwa :) oj dzieci dzieci :) zastanówcie się co piszecie :)

0

Kotyslaw


proszę ;)

0

oby sie takie cos spełnilo :)

0

ja nieraz oglądam mecze jak gra :)

0

widać odzyskał radośc z gry i swoja dawną formę :)

0

on ma 32 lata i spokojnie po tym co wczoraj widzialem mogłby jeszcze z 3 sezony na wyskoim poziomie w mocnym klubie grać

0

ehh marzenie :(

0

szkoda Ze Roni musiał odejsc ... nadal bym go teraz widzial w Barcelonie :)

0

Mou go wezwał :)

0

Panowie tak nie na temat bramka wczoraj Rooniego poezja :) jak za dawnych lat :) widac ze schudł i szybkość nadal genialna :)

0

:D:D

0

dokładnie :)

0

hehehe

0

jaaa :)

0

Ty niebieski tata Mou zadowolony z Twojej pracy jaka wykonujesz ? :):)

0

lol zaraz padnę

0

ale zimno u mnie w pokoju :)

0

zakładac sie z niebieskim ? blleee :)

0

obiektywniejade
Ty niebieski nie zapominaj o tym ze to początek sezonu i nikt nie bedzie grał jak z nut.Popatrz na inne ligi co sie dzieje teraz. A zobacz po 15 kolejkach jak wymiatają zespolły te ktore z początku dostały srogie lekcje.

0

haha ... :)

0

MachoFCB
no jak uwazasz.. ;)

0

oj panowie panowie :) ale się mu dajecie :) a on ma radośc co nie miara :)

0

messicocacola
heh ;) niedługo nie bedzie mial zadnego specialu i wyląduje w 3 lidze :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?