Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca i tak będe z Toba na zawsze !!! dla mnie jesteście i będziecie najlepsi !!! VeB !
0
Tello ;/
0
Song !!!
0
Messi !!!!!!!!!!!!!
0
lezymy i kwiczymy
0
niee ;/
0
Vamos Barca ! Po zwycięstwo ! :)
0
widzę dyskusja trwa :) oj dzieci dzieci :) zastanówcie się co piszecie :)
0
Kotyslaw
proszę ;)
0
oby sie takie cos spełnilo :)
0
ja nieraz oglądam mecze jak gra :)
0
widać odzyskał radośc z gry i swoja dawną formę :)
0
on ma 32 lata i spokojnie po tym co wczoraj widzialem mogłby jeszcze z 3 sezony na wyskoim poziomie w mocnym klubie grać
0
ehh marzenie :(
0
szkoda Ze Roni musiał odejsc ... nadal bym go teraz widzial w Barcelonie :)
0
Mou go wezwał :)
0
Panowie tak nie na temat bramka wczoraj Rooniego poezja :) jak za dawnych lat :) widac ze schudł i szybkość nadal genialna :)
0
:D:D
0
dokładnie :)
0
hehehe
0
jaaa :)
0
Ty niebieski tata Mou zadowolony z Twojej pracy jaka wykonujesz ? :):)
0
lol zaraz padnę
0
ale zimno u mnie w pokoju :)
0
zakładac sie z niebieskim ? blleee :)
0
obiektywniejade
Ty niebieski nie zapominaj o tym ze to początek sezonu i nikt nie bedzie grał jak z nut.Popatrz na inne ligi co sie dzieje teraz. A zobacz po 15 kolejkach jak wymiatają zespolły te ktore z początku dostały srogie lekcje.
0
haha ... :)
0
MachoFCB
no jak uwazasz.. ;)
0
oj panowie panowie :) ale się mu dajecie :) a on ma radośc co nie miara :)
0
messicocacola
heh ;) niedługo nie bedzie mial zadnego specialu i wyląduje w 3 lidze :P