Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
akle brama !!!!!!!!!!!!!!
0
Jestesmy bezsilni panowie ...
0
00:17 - mówi "wpierdol" ;D
0
super ;/
0
Az mnie ciarki przechodzą :) Brawo Messi jestes wielki ! :)
0
Tito 100 pucharów z Barcą !!
100 lat życia !! :)
0
Wspaniałe oglądać jak Higuain i Di Maria gratulują Messiemu ! :)
0
korona mks
fajnie o sobie mówisz
0
Abi jestes wielki ! Wojownik jakich mało ! :)
0
Napisz komentarz...Wspaniały gracz jak i transfer ! :)
0
Abi jestes fantastyczny ! :)
0
Ta piłka ostatnio i kwoty za jakie kupuje się piłkarzy przekracza wszystkie mozliwe bariery.. ;/ mam nadzieje ze UEFA sie tym zajmie bo to się w pale nie mieści ;/
0
Józek Guardiola
za rok to go wykupi Schalke juz
0
przeciez Schalke go wykupi bez problemu
0
i dlaczego nie mógł grać w 1 zespole przeciez jest lepszy niż Tello i Cuenka ;/
0
Dobry transfer Malagi :)
0
Należy mu się ! brawo Andres ! :)
0
Jestem jak najbardzeij za, zawsze lubiłem Bojana :)
0
Barca i tak będe z Toba na zawsze !!! dla mnie jesteście i będziecie najlepsi !!! VeB !
0
Tello ;/
0
Song !!!
0
Messi !!!!!!!!!!!!!
0
lezymy i kwiczymy
0
niee ;/
0
Vamos Barca ! Po zwycięstwo ! :)
0
widzę dyskusja trwa :) oj dzieci dzieci :) zastanówcie się co piszecie :)
0
Kotyslaw
proszę ;)
0
oby sie takie cos spełnilo :)
0
ja nieraz oglądam mecze jak gra :)
0
widać odzyskał radośc z gry i swoja dawną formę :)