0

akle brama !!!!!!!!!!!!!!

0

Jestesmy bezsilni panowie ...

0

00:17 - mówi "wpierdol" ;D

0

super ;/

0

Az mnie ciarki przechodzą :) Brawo Messi jestes wielki ! :)

0

Tito 100 pucharów z Barcą !!
100 lat życia !! :)

0

Wspaniałe oglądać jak Higuain i Di Maria gratulują Messiemu ! :)

0

korona mks
fajnie o sobie mówisz

0

Abi jestes wielki ! Wojownik jakich mało ! :)

0

Napisz komentarz...Wspaniały gracz jak i transfer ! :)

0

Abi jestes fantastyczny ! :)

0

Ta piłka ostatnio i kwoty za jakie kupuje się piłkarzy przekracza wszystkie mozliwe bariery.. ;/ mam nadzieje ze UEFA sie tym zajmie bo to się w pale nie mieści ;/

0

Józek Guardiola
za rok to go wykupi Schalke juz

0

przeciez Schalke go wykupi bez problemu

0

i dlaczego nie mógł grać w 1 zespole przeciez jest lepszy niż Tello i Cuenka ;/

0

Dobry transfer Malagi :)

0

Należy mu się ! brawo Andres ! :)

0

Jestem jak najbardzeij za, zawsze lubiłem Bojana :)

0

Barca i tak będe z Toba na zawsze !!! dla mnie jesteście i będziecie najlepsi !!! VeB !

0

Tello ;/

0

Song !!!

0

Messi !!!!!!!!!!!!!

0

lezymy i kwiczymy

0

niee ;/

0

Vamos Barca ! Po zwycięstwo ! :)

0

widzę dyskusja trwa :) oj dzieci dzieci :) zastanówcie się co piszecie :)

0

Kotyslaw


proszę ;)

0

oby sie takie cos spełnilo :)

0

ja nieraz oglądam mecze jak gra :)

0

widać odzyskał radośc z gry i swoja dawną formę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?