Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kamiloza91 Ja osobiscie mam wrażenie ze to nie wypali tym bardziej ze "przewaznie" Barcelona gra na drużynę wiecznie grający z kontry. Więc jeszcze bardziej nie idzie wyobrazić sobie ze ten czlowiek cos da od siebie, ale mam nadzieję ze zamknie mi pysk i bedzie super fajnie ekstra.
5
@pt9 tym bardziej ze ostatnie dobre lewe skrzydło to Neymar, a chyba wiemy ile lat temu to bylo xD
0
@Donnie_Darko oby wypalił.
1
@Kamiloza91 oczywiscie ze tak, ze moze zmienic jego gre, ale patrząc te jego ostatnie mecze chciałbym wiedzieć czym sie kieruje, bo chlop jest po prostu slaby.
2
@SenseiFCB gorzej niz sik pajaka
0
@Kazragore Bardziej mi chodziło ze Borek musiał podkreślić slaby wytep piłkarza Barcelony nic wiecej ;)
2
@Kamiloza91 ja to bym chciał sie dowiedzieć co kierowało Flicka żeby w ogóle go brac ;D
0
@Hindus na X byl tak hejtowany ze nawet Musk nie wie o co chodzi
0
@DonCarletto oczywiscie ze musiał bo jest kibicem realu madryt ;]
1
@Szmulek Messi a co?
32
Borek musiał podkreślić ze bardzo słabe zawody piłkarza Barcelony
0
I jak Madryt ma funkcjonować, nie wiem czy wy to widzicie ale nawet proste zagranie a jak oni sie "obrazaja" ich "reakcja" xD
0
To teraz jest czas zeby porównać hatricka z hiszpania a hatricka z algeria
1
@Barca-Messi10 poczekaj, zaeaz bedzie ze nie powinien miec 3 bramek bo nie powinno byc go na boisku
4
To jest niemożliwe hahahaha
1
@macio_944 chlop jest 10 min na boisku i to po kontuzji xD
2
@Katalończyk 99 Chłop juz spi, weź poprawkę na niego.
0
@Kazragore jak najprędzej.
0
Brakuje Alvareza do biegania
2
Last Dance to se chłop la zabawę robi xD
7
Moze Deco by sie zainteresował tym chłopem z dycha, chyba coś z niego bedzie
1
Ale Mane to chyba dzisiaj zasługuje na note 0 ;D
0
@partymaker to co powiedzieć o Rabiocie xD chlop chyba cos z Valbuena kręcił bo niema wytłumaczenia dlaczego on w ogole jest w tej kadrze.
2
@AduŚ07 mam wrażenie ze Dembele nic nie daje na tej pozycji.
0
Co sie dzieje z tymi trenerami ze wystawiają piłkarzy na nie swoich pozycjach.
1
Ciężkie mistrzostwa dla obstawiaczy
0
@RezerwowyWojtus i kamizelki z lodem
0
@ZuczekFCB1899 ale jak cos to pojutrze
1
Cieszmy sie z Ferrana w kolejnym sezonie;D
0
Brawo, oczy krwawią na grę Holandii mam nadzieje ze zara stracą kolejna.