2

@Kamiloza91 Ja osobiscie mam wrażenie ze to nie wypali tym bardziej ze "przewaznie" Barcelona gra na drużynę wiecznie grający z kontry. Więc jeszcze bardziej nie idzie wyobrazić sobie ze ten czlowiek cos da od siebie, ale mam nadzieję ze zamknie mi pysk i bedzie super fajnie ekstra.

5

@pt9 tym bardziej ze ostatnie dobre lewe skrzydło to Neymar, a chyba wiemy ile lat temu to bylo xD

0

@Donnie_Darko oby wypalił.

1

@Kamiloza91 oczywiscie ze tak, ze moze zmienic jego gre, ale patrząc te jego ostatnie mecze chciałbym wiedzieć czym sie kieruje, bo chlop jest po prostu slaby.

2

@SenseiFCB gorzej niz sik pajaka

0

@Kazragore Bardziej mi chodziło ze Borek musiał podkreślić slaby wytep piłkarza Barcelony nic wiecej ;)

2

@Kamiloza91 ja to bym chciał sie dowiedzieć co kierowało Flicka żeby w ogóle go brac ;D

0

@Hindus na X byl tak hejtowany ze nawet Musk nie wie o co chodzi

0

@DonCarletto oczywiscie ze musiał bo jest kibicem realu madryt ;]

1

@Szmulek Messi a co?

32

Borek musiał podkreślić ze bardzo słabe zawody piłkarza Barcelony

0

I jak Madryt ma funkcjonować, nie wiem czy wy to widzicie ale nawet proste zagranie a jak oni sie "obrazaja" ich "reakcja" xD

0

To teraz jest czas zeby porównać hatricka z hiszpania a hatricka z algeria

1

@Barca-Messi10 poczekaj, zaeaz bedzie ze nie powinien miec 3 bramek bo nie powinno byc go na boisku

4

To jest niemożliwe hahahaha

1

@macio_944 chlop jest 10 min na boisku i to po kontuzji xD

2

@Katalończyk 99 Chłop juz spi, weź poprawkę na niego.

0

@Kazragore jak najprędzej.

0

Brakuje Alvareza do biegania

2

Last Dance to se chłop la zabawę robi xD

7

Moze Deco by sie zainteresował tym chłopem z dycha, chyba coś z niego bedzie

1

Ale Mane to chyba dzisiaj zasługuje na note 0 ;D

0

@partymaker to co powiedzieć o Rabiocie xD chlop chyba cos z Valbuena kręcił bo niema wytłumaczenia dlaczego on w ogole jest w tej kadrze.

2

@AduŚ07 mam wrażenie ze Dembele nic nie daje na tej pozycji.

0

Co sie dzieje z tymi trenerami ze wystawiają piłkarzy na nie swoich pozycjach.

1

Ciężkie mistrzostwa dla obstawiaczy

0

@RezerwowyWojtus i kamizelki z lodem

0

@ZuczekFCB1899 ale jak cos to pojutrze

1

Cieszmy sie z Ferrana w kolejnym sezonie;D

0

Brawo, oczy krwawią na grę Holandii mam nadzieje ze zara stracą kolejna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?