Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Matiasio Ręka była, ale nie do gwizdnięcia 11.
4
Lewy zrobił się na Ravanelliego.
4
@blakkudium Kvaradona.
0
@Danny Gaucho Nie wiem dlaczego zrównujesz RSL i MLS. O Saudyjskiej można jak najbardziej powiedzieć , że są w top10-15. Sukcesy w LMAzji , duże transfery, ostatnie wyrzucenie City przez Hilali z KMŚ. MLS to absolutnie inna historia. Zdominowani przez Meksykanów w Concacafie, ograniczeni przez salarycap w wydatkach na rynku.
"No nikt nigdy mi nie wmówi, że jakakolwiek liga poza Europą kiedykolwiek zbliży się poziomem sportowym, boiskowym etc. do europejskiego topu"
Jak Fluminense w 1/2 KMŚ, wspomniani Hilale, Flamengo ogrywające Chelsea, Miami, ogrywające Porto i grające dalej na mistrzostwach cię nie przekonali to nie wiem co ma cię przekonać.
" Obaj po swoim prime" No i co z tego? Mówimy o dwóch najlepszych w historii piłki. Wrzuceni w czołowe repry ciągle wygrywają tytuły.
"Obaj grający już tylko for fun" Wydaje ci się tak z perspektywy przeciętniasa. Tacy ludzie sukcesu są wiecznie głodni wygrywania. Nie uważam, aby była miedzy nimi jakaś duża różnica w podejściu. My możemy tak to odbierać, że Leo luz i czil, a CRowi odwala. Jeden jest bardziej ekstrawertyczny, a drugi bardziej introwertyczny. Należy też pamiętać , że w większości tutaj jesteśmy po argentyńskiej stronie mocy :D i wypacza to obiektywizm.
"Obaj już nic nie muszą" No CRowi jak najbardziej przydałoby się jeszcze MŚ z reprą, szczególnie patrząc na to , że będą jednym z głównych faworytów turnieju.
0
@FCB24 "Hajs ogromny prestiż zerowy"
Hajs ogromny-prawda
prestiż zerowy- fałsz
3
Gil na 1;2.
6
@Lionel_Messi10 Busi zagrał pasa jak w prajmie.
10
Leo na 1;0.
6
Męczennicy madryccy z sezonu 2024/2025.
2
@Pawel13sz Już się popisali remontadą w rewanżu z kanonierami.
1
@APTAPT Od Eurosportu zaczynała się moja przygoda z MLS.
5
Skład amigosów na mecz z Revolution.
1
@fart Odważnie i kontrowersyjnie.
5
@Encore W ostatnim czasie tylko AV i Botafogo im się postawili.
0
@Encore Też mi się podoba.
1
@misterio Kształt trofeum za KMŚ jest inspirowane sondami i złotymi dyskami z Voyagerów.
5
"Turniej myszki Miki "
0
@FCB24 Widzę, że równasz do ich poziomu.
3
Już się zaczynają fachowe ekspertyzy na bezowej.
"Ten turniej to presezon"
"Sprzedać Viniciusa do szejków!"
"dobra idę robić sernik, są 2 klasy lepsi i jest słabo "XD
0
@VegetaPolska Perez chwalił KMŚ. Jakby teraz zmienili narrację to XD.
1
Nie da się chyba grać w tę dyscyplinę sportu lepiej. Tak jak mówił komentator-lvl Barcy Pepa.
2
Ramos na 4;0.
https://streamff.com/v/0bd04a55
1
@macio_944 Link ma kolega( ͡° ͜ʖ ͡°).
1
@mekston Prosuperligowski bunt Pereza przeciwko uefa,fifa wchodzi w nową fazę.
1
Dublet Ruiza.
https://streamff.com/v/4a5411fd
4
Komentator ma coś do Yamala xd.
1
Bombel na 2;0.
https://streamff.com/v/23aaf3a7
0
Ruiz na 1;0 dla PSG.
https://streamin.me/v/d87maeqb
2
@escarabajo Zdziałali zdecydowanie więcej niż się od nich oczekiwało.
1/4 , 1/2 to będzie raczej sufit dla reszty świata przy nowym formacie.
1
@FcPortoFan1999 Cała polska piłka dostaje ostatnio w kakao. Jedyna anomalia nastąpiła w LK.