Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fifa ma potężną władzę skoro najważniejsi politycy na świecie zawsze wożą się z ich szefami.
6
@Lionel_Messi10 Spór o nazewnictwo. Jak wygraj SE, IK to będą mieć 6 pucharów w rok.
1
@Czajka90 Wbiliście tez piątkę madryciakom w dwumeczu i zawinęliście im Zubimendiego XD.
2
@blakkudium Pucharów ligi też mają więcej.
Kanonierzy mają za to więcej mistrzostw Anglii, tarcz wspólnoty, pucharów Anglii.
4
@blakkudium Odkleił się i odpalił Moua.
3
Chelsea pierwszym mistrzem KMŚ w nowej formule. Łącząc ze starym formatem jest to ich drugi tytuł. Zrównują się w klasyfikacji historycznej kmśów z potężnym Bayernem i Corinthians. W ogólnych mśach(stary ik,nowy ik,stare kmś , nowe kmś XD ) po 2 tytuły mają też Porto,Juve,Ajax,Indepediente, Santos, ManUTD.
Pełna lista
https://zapodaj.net/images/d58c9d0c8e100.png
1
Z czterech najważniejszych pucharów LM,LE,LK,KMŚ Angielskie drużyny wygrały 3 puchary w tym LE miało finał wewnątrzkrajowy. Nie udało się tylko (aż) dostać do finału LM, gdzie Arsenal i tak był w półfinale. PL odjechała i jest bezdyskusyjnie na ten moment najlepszą ligą krajową na świecie.
1
@GeneralXavi Bardzo kontrowersyjnie.
3
Nie przywołali demonów. Oni byli dzisiaj demonami. Piłka uczy pokory.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15859248#comment-15859248
#teczka na samego siebie
8
Szybka transformacja z drugiej Barcy Guardioli do Pehehesże.
2
@Popitek12 Lubią. Nie chcą z nimi cimcirimci w takim stopniu jak z badboyami.
0
Będzie czerwo dla Nevesa.
1
@macio_944 Możliwe, że Bombel zp, a Yamal fifathebest.
0
@FcPortoFan1999 LK jest mimo wszystko 3 ligą kontynentalną na świecie pod względem wartości. Wygrywają ją PLowcy, zespoły z SerieA. Zestawienia potrafią być w fazie ligowej nie atrakcyjne dla widza, ale playoff to i tak szeroko pojęta topka europejska, światowa z dodatkami niespodzianek w postaci np. naszych ektraklasowców.
0
@DonCarletto Dzisiaj znakomity.
1
@blakkudium Wygląda jakby go na dwójkę przycisnęło :D
@VegetaPolska Rządzi emir Kataru.
0
@FcPortoFan1999 Ceferin szykuje 4 ligę europejską i możesz się niedługo SE w formie turnieju doczekać.
0
@VegetaPolska Za wcześnie, żeby mowić o skończeniu się , ale dynastia podważona.
1
Koncert przed, koncert Chelsea, koncert w przerwie.
0
Paryż spuchł i nie wyszedł na mecz. Chelsea jest dzisiaj zdecydowanie bardziej głodna sukcesu. Świetnie przygotował ich na to spotkanie Maresca. Zagęścił środek pola , kazał im przycisnąć presem od samego początku. Znakomity Palmer, który wygląda jakby to on miał zamiast Bombela odbierać Zp. Wydaje się, że już po wszystkim i trudno będzie o Milan-Live v2.
2
@blakkudium Legia mistrzem wszechświata.
0
No trochę szok.
1
Palmer na 1;0.
https://streamff.com/v/ac908e03
4
Amerykańce potrafią w atmosferę.
1
@Faro Zawsze są,. Ostatnio grał Linkin Park. Chociaż tu będzie na pewno z większą pompą.
0
@barcuśl Soccer wymyślili Anglicy i nie tylko w USA mówi się tak na piłkę nożną.
@Bolton Goat futbolu amerykańskiego.
0
Tomuś Brady pojawił się na finale kmś.
6
Szkuryn - białoruski Messi.
https://x.com/polski_ligowiec/status/1944438435919327593
0
@VegetaPolska Nie ma futbolu bez alkoholu.
1
@FcPortoFan1999 Święto polskiej piłki trzeba poświęcić.