0

Fifa ma potężną władzę skoro najważniejsi politycy na świecie zawsze wożą się z ich szefami.

6

@Lionel_Messi10 Spór o nazewnictwo. Jak wygraj SE, IK to będą mieć 6 pucharów w rok.

1

@Czajka90 Wbiliście tez piątkę madryciakom w dwumeczu i zawinęliście im Zubimendiego XD.

2

@blakkudium Pucharów ligi też mają więcej.
Kanonierzy mają za to więcej mistrzostw Anglii, tarcz wspólnoty, pucharów Anglii.

4

@blakkudium Odkleił się i odpalił Moua.

3

Chelsea pierwszym mistrzem KMŚ w nowej formule. Łącząc ze starym formatem jest to ich drugi tytuł. Zrównują się w klasyfikacji historycznej kmśów z potężnym Bayernem i Corinthians. W ogólnych mśach(stary ik,nowy ik,stare kmś , nowe kmś XD ) po 2 tytuły mają też Porto,Juve,Ajax,Indepediente, Santos, ManUTD.
Pełna lista
https://zapodaj.net/images/d58c9d0c8e100.png

1

Z czterech najważniejszych pucharów LM,LE,LK,KMŚ Angielskie drużyny wygrały 3 puchary w tym LE miało finał wewnątrzkrajowy. Nie udało się tylko (aż) dostać do finału LM, gdzie Arsenal i tak był w półfinale. PL odjechała i jest bezdyskusyjnie na ten moment najlepszą ligą krajową na świecie.

1

@GeneralXavi Bardzo kontrowersyjnie.

3

Nie przywołali demonów. Oni byli dzisiaj demonami. Piłka uczy pokory.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15859248#comment-15859248
#teczka na samego siebie

8

Szybka transformacja z drugiej Barcy Guardioli do Pehehesże.

2

@Popitek12 Lubią. Nie chcą z nimi cimcirimci w takim stopniu jak z badboyami.

0

Będzie czerwo dla Nevesa.

1

@macio_944 Możliwe, że Bombel zp, a Yamal fifathebest.

0

@FcPortoFan1999 LK jest mimo wszystko 3 ligą kontynentalną na świecie pod względem wartości. Wygrywają ją PLowcy, zespoły z SerieA. Zestawienia potrafią być w fazie ligowej nie atrakcyjne dla widza, ale playoff to i tak szeroko pojęta topka europejska, światowa z dodatkami niespodzianek w postaci np. naszych ektraklasowców.

0

@DonCarletto Dzisiaj znakomity.

1

@blakkudium Wygląda jakby go na dwójkę przycisnęło :D
@VegetaPolska Rządzi emir Kataru.

0

@FcPortoFan1999 Ceferin szykuje 4 ligę europejską i możesz się niedługo SE w formie turnieju doczekać.

0

@VegetaPolska Za wcześnie, żeby mowić o skończeniu się , ale dynastia podważona.

1

Koncert przed, koncert Chelsea, koncert w przerwie.

0

Paryż spuchł i nie wyszedł na mecz. Chelsea jest dzisiaj zdecydowanie bardziej głodna sukcesu. Świetnie przygotował ich na to spotkanie Maresca. Zagęścił środek pola , kazał im przycisnąć presem od samego początku. Znakomity Palmer, który wygląda jakby to on miał zamiast Bombela odbierać Zp. Wydaje się, że już po wszystkim i trudno będzie o Milan-Live v2.

2

@blakkudium Legia mistrzem wszechświata.

0

No trochę szok.

1

4

Amerykańce potrafią w atmosferę.


1

@Faro Zawsze są,. Ostatnio grał Linkin Park. Chociaż tu będzie na pewno z większą pompą.

0

@barcuśl Soccer wymyślili Anglicy i nie tylko w USA mówi się tak na piłkę nożną.
@Bolton Goat futbolu amerykańskiego.

0

Tomuś Brady pojawił się na finale kmś.



6

0

@VegetaPolska Nie ma futbolu bez alkoholu.

1

@FcPortoFan1999 Święto polskiej piłki trzeba poświęcić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?