2

@GeneralXavi Nie, jak Barca gra kibicuje im ale jak grają zespoły neutralne to kibicuje tej drużynie która gra lepszą piłkę. Ją gra dziś Roma

1

@GeneralXavi Grają lepiej, nie dostali karnego. Nie widzę powodu do kibicowania Sevilli

9

Sprawiedliwość pięknie Dybala jazda z tą mierną Sevillą

2

Dobrze wiedzieć że można kopać w głowę i to nie jest karny xd Jeb*c taka piłkę nożną szczerze i ten Var spierdolony

0

Miedwiediew jednak nie potrafi grać na mączce. Turniej w Rzymie to był fart. 1 runda i po ruskim

2

Fajnie się ogląda tych młodych szkoda, że za 2-3 lata zgłupieją i 90% zniknie w tłumie 1-2 ligi polskiej

0

Komentarz usunięty

1

@LM10GOAT ciekawe na ile zostanie dodatkowo zawieszony zgaduje, że wcale bo w piłce jest dziwny zwyczaj karania za czyny, które w żadnych stopniu nie odbijają się na zdrowiu poszkodowanego ( ugryzenie Suareza) zamiast za realny skutek, który dany faul spowodował ( Balde kiedyś Wasilewski i wiele innych przypadków)

10

@abram3k taka cienka że wskakuje do top 5 wyprzedając memiczne Ligue 1 xd

3

Wisla patrzę bierze przykład z Dortmundu i chce się zesrać metr przed kiblem

0

@fcbarcafan19 to nie piłka ręczna jeszcze Coventry w grze xd

7

@Herato Borussia wygrywa wszystko. Oni w tym sezonie mieli mecz ze Stuttgartem gdzie prowadzili 2-0 do przerwy z przewagą zawodnika i nie wygrali tego meczu. Ekipa przegrywów

2

Jakim cudem to nie jest karny?

0

@TaughtMule moje miasto to Białystok

9

Niektórzy to serio dobre ancymony. Mecz o nic dosłownie, równie dobrze mogliby oddać walkowera. Grają bo muszą taki jest regulamin a niektórzy to mam wrażenie biorą mecz o paczkę gwoździ jakby to finał ligi mistrzów .

2

@bartas97 Colo-Colo najlepszy herb jaki widziałem

3

@qchulainn co ty zaraz Ci jakiś alfa napisze że przecież Vinicius każdego prowokuje i życzenie śmierci czy obrażanie rodziny podczas wykonywania pracy jest spoko bo on prowokuje ludzi xd Idiotów jest wiele jak widać tutaj też

2

@Chucky chore jest jakiekolwiek obrażanie osoby która wykonuje swój zawód. I to nie tyczy się tylko tej sytuacji ale ogólnie. Co to w ogóle jest że zwykły pracownik, który wykonuje swoją prace dostaje groźby śmierci czy obrażana jest jego rodzina.

2

@Ukasz a Anglii w latach 90 poradzili sobie z patologia myślę że jeśli weszłyby jakieś twarde przepisy i potężne kary dla ludzi obrażających inne osoby wykonujące swój zawód to by ogarnęli tą pustynię

0

@Fartlow no pewnie wspominać o narodzie który wspiera mordowanie innych. Ich powinno się wymazać z mapy a nie im dziękować

5

@xvcWinterSoldier ale po co mówią że Amadeusz ledwo żywy leży w szatni jak wychodzi zaraz i skacze jak małpa. Lekarze mają chuja do gadania bo wystarczy że podpisze papier iż wychodzi na własną odpowiedzialność. To było odgrona decyzja federacji a próbują zrobić z ludzi debili

2

Przecież Lipsk o nic nie gra, wygra u siebie w ostatniej kolejce ze słabym Schalke i utrzyma 3 miejsce. Serio ktoś się nastawiał że tutaj będzie inny wynik i jakiś opór?xd

1

@BulaKG Neuer by był przy każdym z tych trzech xd

0

Szczęsny broni wyniku że nie idzie do tych rogów?

2

Pięknie Sevilla wszystko tylko nie Włoski finał który pewnie skończyłby się 0-0 i karnymi

6

Niech ktoś powie że Liga konferencji to puchar myszki Miki jak patrzę na fetę rok temu w Rzymie czy teraz emocje graczy West Hamu. Super rozgrywki dla trochę słabszych i super że powstały

36

Przypominam Maikelele: dyktuje karnego Anglii w meczu z Dania na euro, nie dyktuje karnego Barcelonie w meczu z Bayernem , tutaj nie daje karnego. I jak ktoś taki sędziuje dalej na tym poziomie? Nie wierzę w przypadek to jest kolesiostwo i łapówkarstwo

0

Korupcja w Sewilli ale co się dziwić jak grają z zespołem co ma sprawy w sądzie

0

Jak myślicie z czego wynika fakt że np 10 lat temu w sezonie 2012/2013 ( słynne 0-7 z Bayernem) średnia ilość strzałów celnych kręciła się w okolicy 14 na mecz. ( Mowa o lidze mistrzów)Bywały mecze jak United Real gdzie strzałów celnych było 29. Aktualnie jak w meczu jest 13-14 to jest dobrze a średnia za ten sezon to około 9. Uważacie że poziom na boiskach w Europie przez te 10 lat spadł czy wzrósł?

0

@Janas11224 Na 1 jest więcej dowodów niż na drugie pytanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?