A4ron
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 myślisz że są w stanie wygrać z tak wymagającym rywalem ?
1
@tadzik447 i tak w m1 byłyby lagi
0
@BorzyKrzys Milan zrobił swoje i zablokował Realowi top 8
13
Bramkarz Feyenoordu wpuścił więcej goli niż Lille strzelało na bramkę xD 5 celnych 6 bramek
1
W teorii mamy autostradę do 1/2 bo jedyna potęga na papierze którą możemy dostać to PSG (jeśli ich do potęg liczymy)
1
I niech ktoś powie że stary format był lepszy. Jak ja tutaj z ziomkami oglądając multilige spędziłem najlepszy jesienno/zimowy wieczór z Ligą mistrzów ever
3
To już pewne na 100 procent. City gra z Bayernem lub Realem
9
Na ten moment City gra z Bayernem lub Realem
2
Lille 0.85 oczekiwanych goli a strzelili ich 6. Tutaj trzeba obejrzeć ich mecz i się uczyć co to znaczy efektywna gra
0
Polecam zobaczyć co zrobił Watkins XD
0
@Rewolucja123 u mnie brakuje 2 goli Barcelony na jednym a inne raczej rip bo był tam czysty Milan xd
0
@Esteban_ stawiać na City xd oj stary 1.90 kurs był na gola Brugge
2
12 kurs na superbecie na to że Szczęsny otrzyma kartkę. No chyba można spróbować za sportowe 2 dyszki bo z Wojtkiem zawsze jest wesoło xd
2
@bartekvisca szansa będzie jak odejdą spaczone stare komunistyczne dziady i w strukturach związków zasiądą ludzie, którzy tych czasów nie pamiętają
0
@Majkel34 podniecają się tym tylko osoby które nie mają nic w życiu do roboty. Kogo to obchodzi, bo jakiś losowy polityk się przejęzyczył czy coś idiotycznego powiedział? Poważnie kogo to obchodzi
0
@GigiAmoroso skąd ten Ruud ma punkty zeby byc top 5? Jak on odpadł w AO 2024 - 3 runda FO 2024- półfinał, Wimbledon 2024 - 2 runda, US Open 2024 - 4 runda, AO 2025 - 2 runda. Poważnie takie wyniki są wystarczające na bycie 5 rakietą świata?
1
Czekajcie ja dopiero sobie przypomniałem. Liverpool kupił tego placka Gruzińskiego? XD
0
@Xxxbarca4ever o co ci chodzi z Getafe. Dzisiaj pokazali Sosiedad jak się gra w piłke
2
Fajnie że w pucharze dostaliśmy tych placków to będą mogli chłopaki na 2 biegu sobie spokojnie wygrać mecz w środku tygodnia
1
Barbastro prezentowało wyzszy poziom. Valencia do Segunda i niech nie zabiera miejsca ambitnym klubom
0
@FcPortoFan1999 dlaczego on wykonywał drugi raz karnego? Przecież nikt nie daje w tym samym meczu strzelać komuś kto już nie trafił. Strasznie to śmierdzi a wiemy ze w Portugalii nie raz ustawki były
0
@FcPortoFan1999 chylę czoła przed geniuszem taktycznym Bordalasa. A Sosiedad no cóż, drużyna aoglądalna od miesięcy
0
Getafe lekko łatwo i przyjemnie przełamuje autobusiarzy z Sosiedad i tym samym zrównują się z nimi jeśli chodzi o liczbę strzelonych i straconych goli w lidze do kosmicznych 17!
1
Dobrze, że istnieją takie kluby jak Barcelona, Liverpool czy nawet takie City bo gdyby człowiek miał postrzegać piłkę nożną przez pryzmat meczu Sosiedad - Getafe to myślę, że przerzuciłbym się na golfa. Ultra meczycho po 30 minutach 0 do 0.06 oczekiwanych goli
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@NeroTFP1 relujesz kolego. Absolutnie dwa ohydne kluby którym nie zależy na grze, tylko i wyłącznie na osiągnięciu celów. Antyfutbolowcy
15
@jakub1906 gwałt w postaci wyniku 1-0 max
0
Roma to moje ulubione pokemony. Gram zawsze przeciwko nim (na wygraną gospo lub z remisem) w każdym meczu jak grają na wyjeździe i jeszcze się nie zawiodłem od kwietnia. Jedyny regularny zespół w Europie na którym można polegać bez znaczenia z kim grają
0
@FcPortoFan1999 watpie ze ktos grał czysty milan po 1.28, predzej 2 gole a to siadło szybciej
0
@FcPortoFan1999 pytanko, dziś wygracie bo fajny kursik i bym dał do kuponu ?