0

@yoli szczerze? Ja nie

1

Oho Araujo. Pierwszy ważny mecz w klubie od rewanżu z PSG. Oby się znowu nie zesrał

1

Courtois jest chory w finałach. On zawsze w tych meczach gra jak robot. Kibice Liverpoolu coś o tym wiedzą

0

W Australian Open patrzę tylko jedna niespodzianka jeśli chodzi o kursy czyli odpadnięcie Bu, a tak to faworyci nie zawiedli. Idąc rachunkiem prawdopodobieństwa jutro może być dzień niespodzianek, może odpadnięcie mistrza Wrocławia ? :)
Edit: a dobra on gra we wtorek xd

2

Nie za bardzo rozumiem tych analiz i x postów że Szczęsny z coraz większymi szansami na finał z Realem. Za przeproszeniem a to inny miałby grać? Gość nigdy nie puścił gola w barwach Barcelony czyli jest gwarancją braku przegranego meczu, jest bramkarzem klasy europejskiej w solidnej formie. Kto inny miałby bronić? Załamuje ręce jak widzę, że to jest w ogóle analizowane. Od niego i Yamala powinno się zaczynać ustalanie składu.

0

Mistrzowie Niemiec bawią się ze słabiutką w tym sezonie Borussią

0

@Arden Kane'a cięzko docenić jak nie doprowadził swojej drużyny przez całą karierę do jakiegokolwiek sukcesu

2

@Kamiloza91 1. Niedoceniony: Klose
2. Przeceniony: Higuain

9

Najlepsi strzelcy w Europie w sezonie 2024/2025, z TOP 10 najsilniejszych lig
◉ Viktor Gyokeres - 31 goli
◉ Robert Lewandowski - 25 goli
◉ Krzysztof Piątek - 22 gole
◉ Mohamed Salah - 21 goli
◉Erling Haaland - 21 goli

Polska gurom

1

@FcPortoFan1999 ja mam wątpliwości czy on Griekspoora przejdzie w 1

19

Mnie to tak bawią osoby, które zaciekle interesują się polityką w tym kraju. Jak są jakieś wybory prowadzą dyskusje, oglądają programy, analizują wypowiedzi tych polityków. Podniecają się tym wszystkim, piszą posty, dyskutują. A to wszystko jest takie pic na wodę fotomontaż, każda z osób w polityce jest tylko po to żeby robić sobie dobrze a nie innym i każda wypowiedz jest odpowiednio sterowana. Gorsi od fanatycznych kibiców Realu są tylko osoby interesujące się fanatycznie polityką

4

Pewnie jestem w znakomitej mniejszości, ale ja za Araujo tęsknić nie będę. Gość tak był/jest świetnym obrońcom w większości spotkań.
Zrobiłem jednak mały research cofąjąc się w przeszłość . A więc tak:
1-4 z PSG - występ tragiczny
1-4 finał superpucharu z Realem - występ tragiczny
1-2 z Manchesterem United - rewanż na Old Trafford - najniższa nota na boisku
2-2 z Manchestrem United - pierwszy mecz - najniższa nota z linii defensywnej na boisku
3-1 z Realem - wygrany superpuchar Hiszpanii - najniższa nota na boisku
0 -2 z Bayernem - mecz w grupie, najniższa nota na boisku
Widzę tutaj po prostu pewną powtarzalność, chłop spala się w naprawdę istotnych meczach, na rywali markowych, znanych. Wiadomo, że to nie dzieje się zawsze jednak no jest tutaj coś w tych statystykach niepokojącego i szczerze ja tęsknić jakoś bardzo nie będę

6

Kto by się spodziewał, że jak na bramce stanie zawodnik o klasie europejskiej, z wypracowaną latami marką, dobrymi parametrami do gry na tej właśnie pozycji to nagle nie będą tracone gole i bramkarz (obok Yamala) będzie notował najwyższą notę na boisku. Zobaczymy teraz czy Flick jest człowiekiem bazującym na faktach/danych i będzie dalej trzymał Wojtka na bramce. Liczę, że Niemiec jest myślący.

1

Top 10 najchętniej oglądanych dyscyplin sportowych w Polsce według raportu Przeglądu Sportowego/Onetu
1. Piłka nożna
2. Skoki narciarskie
3. Siatkówka
4. Lekkoatletyka
5. Tenis ziemny
6. Piłka ręczna
7. Formuła 1
8. Boks
9. Koszykówka
10. Sporty walki,MMA

Raczej bez zaskoczeń, może dziwi wysoko piłka ręczna. Jeśli chodzi o żużel, który wywołał oburzenie na twitterze. Sorry bardzo, ja np wiele razy pisałem, ze u mnie w regionie ten sport nie istnieje, to już nawet rugby są bardziej popularne.
Lublin, Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Zielona Góra, Gorzów, Częstochowa Leszno i to chyba tyle jeśli chodzi o miasta gdzie jest zainteresowanie tym sportem, może w top 10 powinien być, ale jak czytam że to jest top 3 w Polsce to śmiać mi się chce z ludzi którzy mają zaburzony obraz tym sportem bo mieszkają w jednym z tych wymienionych miast ( te miasta to około 2mln ludzi co daje nam jakies 6% w skali całego kraju)

0

@Moczymorda36 przecież te zdanie samo w sobie tworzy kontekst. Udajesz czy jesteś głupi ?

1

Raphinia to jest taki sigma. Można kochać, ubóstwiać, być fanatykiem Barcelony, ale prawda jest taka że chłop tutaj wybrał język faktów.
Każdy piłkarz który obecnie w ogóle rozważa przechodzenie do Barcelony jest skrajnie głupi ( piłkarze często mają dość niski iloraz inteligencji, nie mówię że każdy ale wiecie że to prawda w większości ) lub są wykorzystali przez swoich agentów tutaj akurat sprytna manipulacja osób które długo siedzą w tym biznesie. Barcelona kupując ciebie obecnie nie zapewnia Ci absolutnie nic. Nie wiesz czy będziesz zarejestrowany, nie wiesz czy będąc lepszym bramkarzem, mającym lepsze warunki fizycznie i wszystkie argumenty będziesz posadzony na ławkę bo trener ma losowe widzi mi się i forsuje ziomeczka Hiszpana którego lubią socios.Nic nie wiesz w zasadzie.
Kibicem będę zawsze, pamiętam jak mecze z Realem sprawiały u mnie takie emocje, które chyba tylko przewyższały mecze kadry na euro 2016, ale obecnie wstyd mi za ten klub.

1

@Mitch_Atleta każdy piłkarz zarabia za dużo bo pieniądze w piłce są chore. Messi mimo wszystko był twarzą klubu i to on ew Neymar wśród laików decydował o tym, że w takiej Somalii czy innych miejsach świata była znana Barca. Uważam, że to nie przez niego klub upadł finansowo

0

@MesQueUnClub96 przetrwałoby. Rangers było zdegradowane do najnizszej klasy rozgrywkowej i wrócili na szczyt. Takie potęgi zawsze wracają. Prędzej czy pozniej w takiej Francji np Bordeaux tez wroci

0

Wiadomo, że szansa jest raczej iluzoryczna, ale czy dla przeciętnego kibica spadek United nie byłby czymś pięknym w historii piłki? Idealny dowód, że piłka nożna nie jest tak spaczona pieniędzmi ( tak wiem, że jest mocno) i mimo wszystko liczy się zbudowany team a nie indywidualności kupione za chore pieniądze

3

@Nightraider idealnie oszukał wszystkich Ten Hag ze ten zespół był przyszłością piłki a tak naprawdę z tymi piłkarzami było jak z Krzysiem Piątkiem. One season wonder team. Ajax wykorzystał poszuchę w piłce i słaby Real a potem słaby Juventus

4

Ten mecz trochę mi przypomina nasze męki z Las Palmas. I też miejce w tabeli się zgadza bo i wyspiarze i United 13 miejsce w tabeli, mecz z liderem i bicie głową w mur zdecydowanego faworyta z kopciuszkiem

0

@Pedri16Future nie mają żadnej konkurencji w tym sezonie + grają najlepszą piłkę. Myślę że to formalność w kwietniu będą już matematycznie mistrzami

5

@Criss18Barca no i szacunek. Ja to nie wyobrażam sobie żeby mi ktoś nie zapłacił na czas. U mnie w firmie są pewne standardy i jak kasy nie byłoby 1 lub najszybszy możliwy dzień pracujący to byłaby to kompromitacja i wstyd względem pracowników. Takie kluby piłkarskie jak Pogoń, Kotwica czy wiele innych co się spóźnia z wypłatami to zwykle ścieki niewarte reprezentowania. Sabotowalbym mecze gdybym nie miał zapłacone pensji

4

Śmieszny komentarz przeczytałem: " Ciekawe co musi zrobić Zmarzlik żeby wygrać ten śmieszny konkurs?" Mnie np. żużel w ogóle nie jara, ale jeszcze rozumiem że w Polsce zwłaszcza na południu kraju jest wielu fanów tego sportu, No, ale sorry w roku olimpijskim jak taki niszczowy sport w skali światowej którego nawet na igrzyskach nie ma miałby jakkolwiek konkurować? Wątpie, że jakby Krzysztof Ratajski wygrał mistrzostwa świata PDC to zostałby sportowcem roku w Polsce i tutaj jest podobny case. I tak, że jest w top 10 to przynajmniej moim zdaniem przesada

0

Bukowiecka w top 3 jestem troche zaskoczony ale miło że została doceniona

0

@Stinger_ mistrz olimpijski wygrany jak 6 w totka, wylosowało go akurat w ten dzień

1

@Rastafarnianin ale poza tym był statystą na Euro ( po jego wejściu przeciez z Austrią posypała się gra) a jego wpływ na baraze był zerowy. Myśle, że osoby przed nim np medalami olimpijskimi miały lepszy rok

0

@Eklerek akurat dzisiaj z tak osłabionym składem po wirusie porażka była oczywista

0

W Totkach jest wirus i nie będzie 3/4 składu. Grajcie czyste Newcastle póki kursy są na poziomie 1.85

1

@mrboom jeszcze nie zapomnijmy o nowym roku prawosławnym np w Białymstoku jest to normalne że się wtedy puszcza fajerwerki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?