A4ron
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Ja w przypadku ustawek mam dosłowanie takie samo podejście jak Mentzen teraz powiedział. Mi to kompletnie nie przeszkadza. Tam się bili ludzie którzy się zgłosili, nikt nikogo siłą nie ciągał. Czym to się różni od meczu gdzie się umawia 11 na 11 na wiosce? Jeśli jest to ustawka czysta, bez broni białej. Ja osobiście uważam że jest to okej mimo że w życiu może raz się biłem i raczej jestem pacyfistą.
3
@Kondziubarca myślę że można śmiało stwierdzić iż w przypadku wygranej Nawrockiego rządy Koalicji są policzone
0
@SelloutCrowd każdy bukmacher. Póki co w kursach jest remis 1.90 Nawrocki 1.90 Trzaskowski
5
@Kgorecki2500 nie wierzę mu, dopiero jak Wojtek Gola potwierdzi autentyczność tego dokumentu będę pewny że nie kłamie
0
@D10SLEO podobno działał tutaj na zlecenie Denisa Labrygi
2
@Azazel_Pazuzu Tym Nikiem był tym razem Natan Marcoń czy może Laluna?
1
@Azazel_Pazuzu oj stary chyba naprawdę nie zdajesz sobie sprawy jakim upokorzeniem jest się powoływać na Murana xd ale ja mam z tego beke a ty się spinasz jak plandeka na żuku wymyślając farmazony jak o jakimś Brighton czy innych wyimaginowanych rzeczach, które istnieją tylko w twojej głowie
1
@Azazel_Pazuzu mógłby wypaść najlepiej na świecie i dostać Oskara za występ klasy światowej. W tym samym czasie jego szef powoływał się w telewizji na gościa który twierdził że jest w Legii cudzoziemskiej a na dowód zaczął mówić po francusku wymyślając losowe słowa. Jak można wierzyć w cokolwiek temu środowisku? XD
8
@Gibbon_FCB słyszałem że jest pewien świadek Natan Marcoń który będzie to jutro prostował w Republice
2
@Mixtape no nie ja za długo śledziłem kiedyś freaki żeby nie wiedzieć kim jest muran xd chłop ma pewnie z 20 pozwów założonych za farmazony, nie można mu wierzyć xD
1
@Mixtape zgadzam się ale nie można oddać pełni władzy w kraju człowiekowi który powołuje się na Jacka Murańskiego. I co teraz ? Jesteśmy w kropce
1
@pax nabijam statystyki tygodniowe postów
2
Sorry bardzo ale cytowanie Murana przez Tuska nie różni się niczym od propagandy w Russia Today. Ten sam poziom
4
Czy ja dobrze widzę? To się dzieje naprawdę? Premier, "poważny" człowiek, osoba która podejmuje kluczowe decyzje i odpowiada za miliony Polaków, w Polsacie powołuje się na słowa Jacka Murańskiego? Czy te wybory to są zawody kto zrobi z siebie większego imbecyla? Nie no to jest hit chyba tych wyborów. Może jutro Natan Marcoń wystąpi w TVNie? Boże święty chyba serio tutaj trzeba oddać nieważny głos bo to jest wyścig dwóch ułomnych a za plecami mają jeszcze większe tuzy nieskalane inteligencją
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@arasz1819 panie kierowniku w całym swoim życiu jedyny głos jaki oddałem na kogoś z pisu była druga tura między Komorowskim a Dudą. Ja nie jestem za pisem
4
@Katalończyk 99 akurat jest sezon ogórkowy obecnie w sporcie, myślę że to naturalne że ludzie gadają o tym co jest na czasie. Nikt nie będzie rozmawiał o Barcelonie jak ona meczu nie zagra przez 2 miesiące xd
12
@Hosh ogólnie już abstrahując od wszystkiego, ale to musi być cringe być czytelnikiem Onetu xd
9
@arasz1819 doinformuj się najpierw jak działa tryb wyborczy
1
@michal26 doinformuj się lepiej jak działa tryb wyborczy i czy przy tak skonstruowanym artykule miałby on teraz sens a potem wróć z komentowaniem polityki Michałek
3
@Hosh ja prawdopodobnie oddam głos nieważny, bo nie wyobrażam sobie nie iść na wybory ale również głosować na tych dwóch kłamców i oszustów
0
Nieironicznie jak Lewy nie jedzie ja bym dał szansę i powołał Piotra Wlazłego. Może inna pozycja, ale wiek podobny i na pewno da z serducha
0
@VegetaPolska mniej Niemców
3
@GTBTP koledze pewnie chodziło o to dziecko. Szkoda dzieciaka dorastać w tak patologicznym środowisku
0
@Encore dobry kanał to i ma dobre wyniki. Tutaj ewidentnie jest dowód że ciężka, rzetelna i obiektywna praca popłaca
1
Kurde ściagać gościa co gra o króla strzelców w ostatnim meczu, no trochę niepotrzebne panie Flick ale i tak jest gucci
4
Bad ending we Włoszech, Roma poza LM
0
Niech grają pod faule i karne to jest to realne
0
Jeszcze tylko 6 Lewy
0
Proszę państwa Roma jest w tym momencie w LM!