A4ron
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Rennes tydzień temu pół meczu z czerwoną i wygrali to dzisiaj challenge cały mecz w 9. Coraz ciekawsze te trendy na tik toku
3
Wisła jest zdecydowanie za mocna na 1 lige. Przecież to będzie kolejny rozjadł. Jak Śląsk straci mniej niż 4 to się zdziwię
0
Kiedyś te kluby Red Bulla coś znaczyły. Teraz i Salzburg słaby i Lipsk beznadziejny
1
Legia 5.500 pkt
Jagiellonia 4.500 pkt
Raków 4.000 pkt
Lech 2.500
Lech zdecydowanie nie dojeżdza i wiadomo rywale też byli inni ale no umówmy się, na dzisiaj 21 sierpnia piłkarsko jest najsłabszy z tej 4
0
I teraz wyobraźcie sobie że ten Lech ma giga farta w losowaniu i wchodzi cudem do LM. Przyjeżdża do Poznania naładowana Barcelona czy jadą do Monachium. To przecież kończy się tak samo jak w przypadku Legii i dostają 8 od Dortmundu. Jesteśmy dalej lata świetlne za wszystkimi i mimo że w rankingu idziemy do góry to jest to tak samo wiarygodne jak Polska na 4 miejscu rankingu FIFA. Kłamstwo
0
@michal26 nie no gdzie remis lecha xd
1
Fatalny ten mistrz. Wygrali mecze tylko z amatorami z Islandii. Jestem przekonany że Jaga czy Raków zdecydowanie więcej by pokazali w tej edycji eliminacji LM.
1
@NeroTFP1 chyba tak bo wcześniej rekord należał do Giggsa, 4 asysty z Romą w 2007
1
@BulaKG Genk też bym tutaj wymienił. Kurs astronomicznie wysoki jak na różnice klas między Lechem a gośćmi
0
@Hshdhrhdh a jak hutnik parę sezonów temu perfidnie ustawiał mecze to jakoś cisza była w PZPNie xd
1
@RoberDzik zamiast Milanu Napoli, zamiast Lecha Jaga i jest pięknie
1
@escarabajo zobaczymy w przeciągu najbliższych 5 lat xd
0
Zaryzykuję tezę że w przeciągu najbliższych 5 lat Wieczysta będzie grała w eliminacjach Ligi mistrzów (ranking pozwoli niedługo grać top 2)
0
Patrzę Nottingham które w 7 sparingach strzeliło łącznie 1 bramkę już wladowali 3 Brentfordowi. Niesamowite jak bardzo sparingi są bezużyteczne i kompletnie nic nie wnoszą, a osoby które wyciągają po nich wnioski powinno się leczyć
2
Jakim cudem tam nie było czerwonej dla Raphinii? Poważnie, dlaczego?
0
Parę dni temu poprosiłem chata żeby mi zrobił analizę potencjalnych spadkowiczów La Liga i jako zespół który skończy na 20 miejscu wytypował Girone. Wiadomo to 1 kolejka ale są fatalni
8
I niech jakiś fanatyk chłodu mnie przekona że taki klimacik jest gorszy niż zima https://zapodaj.net/plik-G1G01HVQBE
4
Żydzi nieprzypadkowo na przestrzeni wieków byli wypychani z Europy. Najgorsza dzicz
3
@D10SLEO sztuczny kraj który okupuje od lat tereny Palestyny. Nie darzę nawet gramem szacunku jakiegokolwiek obywatela tego kraju. Zwierzęta.
1
Ślepy sędzia daje kartki za nic
0
Jak Legia z tymi miernotami 4 bramki straciła? Znaczy no poważnie, przecież ten mecz wygląda jak starcie Barcelony na Camp Nou z drużyną z Segunda
1
@Martwy A kto miał inny dostać? Obok Vitinhy dostał najwyższą notę na boisku. Miał 75% wygranych pojedynków, celność podań na poziomie 93%, kluczowa asysta przy golu na 2-2
0
Bardzo dobrze że były od razu karne. Tak powinno być zawsze. Mecz ma 90 minut ( dwumecz 180) i wtedy masz rozstrzygnąć rywalizację na boisku. Tak dla karnych a nie jakiechś bezużytecznych i bezpłciowych dogrywek. Jedynym wyjątkiem powinien być finał Mistrzostw Świata, bo to jest najważniejszy mecz
3
U mnie znajomi już piszą na grupkach " to co Yamal złota piłka?" Jakby no nie siejmy propagandy, moim zdaniem ten plebiscyt jest rozstrzygnięty już po finale LM i to byłoby absurdalne gdzie zawodnik który wygrał wszystko tego nie zgarnął. Szanujmy się
1
@PIWOSZ89 będzie taka remontada jak Jagi z Bodo. Szybko gol na 1-0 a potem się skończy 4 w plecy. Gdzie Lech do Crveny, nie ta liga
1
Chłop z Widzewa wali symulke a trener jakiś teatr odstawia xd
3
Niemcy to najbardziej egotopowy Naród na świecie i trzęsie mnie jak ktoś mówi żeby nie wspominać i wytykać im II wojny światowej. Temu narodowi należy to miesiąc w miesiąc przypominać kim są ich przodkowie
2
@NeroTFP1 jest to na pewno bardzo niepokojące zjawisko takie podejście rodziców do dzieci. W sumie to też zależy, bo czasami są przypadki gdzie inni aż za bardzo chcą temu dziecku pomóc i to też jest złe. W zasadzie to mogę powiedzieć na swoim przykładzie, bo przechodziłem pewne problemy wewnętrzne w okresie liceum, to już było dobre 11 lat temu, ale pamiętam to aż do dziś. Wszyscy mi chcieli pomóc, rodzicie, nauczyciele, ciąganie po psychologach, x rozmów. A ja nie chciałem, cały czas im komunikowałem, żeby mnie zostawili w końcu samego bo chce sam sobie z tym poradzić a kolejne jakieś z dupy wizyty czy rozmowy umawiane bez mojej chęci tylko mnie irytowały. Oczywiście te przypadki które opisałeś są zupełnie inne bo tutaj dzieci wołają o pomoc a jej nie dostają. Ja pomocy kompletnie nie chciałem a ją dostawałem "na siłę" i też to nie było dobre. W końcu sobie z tym poradziłem tak jak się uparłem czyli sam. Także każda skrajność jest zła, na siłę też nie można pomagać takim osobom.
1
@Walpiano no zależy jak na to patrzeć, bo procentowo 100% skuteczności do 94,5%.Dodatkowo można dodać ze Rock jest pierwszym zawodnikiem w historii darta, który mając średnią 180 przegrał lega. Mimo wszystko dwa najlepsze legi jakie kiedykolwiek widziałem
0
@Walpiano a właśnie nie najlepszy, bo ostatnio w meczu Litter-Rock Littler rzucił 9 lotkę nie dając nawet podejść Rockowi do 9 a tutaj Holender się pomylił xd