4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MarioVeB! Ah shit, here we go again..
0
@Mns21 Potwierdzam, nie baw się w żadne agencje. Co najwyżej po znajomości
7
La Rambla skacze z radości jakby obchodzili przedwczesny Dzień Dziecka, żeby nie skończyło się płaczem jak Bartuś wyskoczy z tekstem, że nie zmienia zdania w stosunku do Valverde i zostanie w klubie xD
"La Rambla - Ah shit, here we go again" wkrótce w kinach
0
@BigShaq Taka mocniejsza drużyna w obronie i kontry ala Enrique? Biorę w ciemno . Dembuś będzie w siódmym niebie.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@rademenes Skąd się wziął pomysł, że Henry do nas przyjdzie?
1
@codemat MarioVeb! Bo kto inny, trzeba kontynuować tradycję.
0
@Mati90fcb Zacne źródła podałeś, milordzie.
0
Jest gdzieś opcja postawienia u Buka czy Valdek odejdzie czy nie?
19
Już jutro "Mundo Deportivo: Messi rozmawiał z Antonella o sytuacji drużyny przy śniadaniu!"
3
@Coutinho007 Ernesto: Nigdy nie rozdzielić mnie i Ivana.
2
@koksik2700 Bartek: Ernesto, w związku z napięciem jakie panuje wśród kibiców. Podjeliśmy decyzję o zwolnieniu, czy zgadzasz się na odejście za porozumieniem stron?
Ernesto: ...
0
@koksik2700 Mam dziwne wrażenie, że on ma na to wszystko wywalone, czy przegrywa, czy wygrywa to go po prostu nie obchodzi, zamknięty na jakąkolwiek krytykę. Ważne, że kasa wpływa na jego konto, a jak go zwolnią to zrobi pewnie jedno wielkie meh, i pójdzie sobie dalej.
0
@Hummer Trzeba wykupić konto Premium.
0
@Kamiloza91 Dużo? Wczoraj nie było meczu, a o tej godzinie było z 1300 osób jak nie więcej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
"Ah, gówno tutaj my idziemy znowu." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
32
Ajax i Liverpool pokazali w tym sezonie jak powinna grać Barca. Nie ważne czy grali z Realem czy Barceloną zawsze trzymali się swojego ofensywnego stylu gry, próbowali przejąć kontrolę nad meczem nie zważając na klasę przeciwnika. To Oni narzucali swój styl gry, a nie ktoś inny. Natomiast Barca.. grała jak pipki, widząc mocniejszego przeciwnika. Byle strzelić i uciekać pod swoją bramkę, a nie chwila moment.. My nawet przy remisie jakoś nie gnaliśmy się do zdobycia bramki.. Kiedyś mieliśmy obsesje na punkcie dominowania, a teraz.. :(
5
@michal_20 Michałku wskakuj na rower, pora wywieźcie nieproszonego gościa z Barcelony. Dołożę Ci się do wody na drogę, buziaki ;*
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@barcelonaLM Serce by mu nie wytrzymało, od takiej szybkiej gry.
0
@vanharren Miało być krótko.
2
@Encore Podobno wygrał transfer do Barcelony w Lays'ach.
5
Jest jeden plus, mały, ale zawsze to plus. Bukmacherka na tym etapie rozgrywek będzie kopalnią złota. https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDQ5NTQ1NzE5NTMwMDqZpTYD2mDLvbBCK%2FI%3D&kind=MAIN aż szkoda, że nie zaufałem logicznemu myśleniu i nie postawiłem więcej ;/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@SympatykFutbolu Fartowne? Komputer gra jak po lince, dla Ciebie to fartowne, a dla komputera coś normalnego (skrypty)