0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@blaugrana1980 A jak ;D Najgorszy jest wybór między ketchupem, a sosem czosnkowym do pizzy, tragedia ;p

0

@kempnou Ja tam wolę głupio wierzyć, a później spaść z najwyższej wysokości, taki fetysz ;D

1

@wojopancer Weź to i to. F*ck logic ;D

3

@kempnou Tylko, że przyjście Antka jest praktycznie pewne. Nawet media już tym nie spamią, bo raczej wiadomo, że u nas zagra.
PS Ostatnio w jakiś tam sposób to potwierdził na Snapchacie.

2

@wachaFCB Od razu, że poleciał na kasę, jeszcze zrozumiałbym gdyby wybrał PSG, ale nie wybrał. Przystał na lepszą ofertę pracy z godnymi warunkami, zapewne pierwsze miejsce w składzie przy czym praca z jednymi z najlepszych obrońców na świecie (Chiellini i Bonucci), czego chcieć więcej dla obrońcy, a to, że nie wybrał Wielkiej Barcelony to nie oznacza od razu, że poleciał tylko na kase :/

0

@Kompletny faktycznie mój błąd.

1

@cules100pro Jak się nie myśli o własnej karierze tylko patrzy się na kogoś to później wychodzą takie Douglasy..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Memek96 Kończy mu się kontrakt za 4 dni.

1

@skakun95 Na pewno większa szansa na rozwój i pewny skład niżeli w Barcelonie.

0

Od de Ligta będziemy mogli się spodziewać sequela "La Decision 2" tylko tym razem w postaci książki..

1

@juliacicha Nie wiedziałem, że mniej więcej to aż 95 % xD

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

@badej60 Ja.

0

@adi89rg Film?

0

@badej60 Tyle przecinków, a kropki na końcu brak :/

1

@Kapitan hawk "Długo i tak nie pogra, sprzedać póki coś wart"

2

@Keriox Wciągnął brzuch jak nic :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Skaramuczi "po ile sztuka?" Widzę, że mamy tu świeżyne, hue hue

1

@Dzemix111 Sprzedam, jeżeli zwolnią Valverde ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@AdiKingu96 To tylko dwaj zawodnicy z czego jeden praktycznie zaklepany. Niemożliwe nie istnieje :)

1

@matirix20 Wiem, ale nie powiem.

0

@shinthps Jakbym był tym dzieckiem to twój komentarz by się tutaj nie pojawił xD

1

@SeeleyBooth !!!!!!!!!!!!!!!!
Edit. Sorki, troszkę przygrzało. Znowu upały do mnie dotarły ;(

0

Wyobraźcie sobie akcje, że dziecko miliardera rozpłakało się w środku jakiegoś ważnego przyjęcia wykrzykując, że chce Neymara w Barcelonie, a Stary załatwia mu Neymara w Barcelonie xD

0

@Ronaldinho10_ to pójdzie do ManU ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?