4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@blaugrana1980 A jak ;D Najgorszy jest wybór między ketchupem, a sosem czosnkowym do pizzy, tragedia ;p
0
@kempnou Ja tam wolę głupio wierzyć, a później spaść z najwyższej wysokości, taki fetysz ;D
1
@wojopancer Weź to i to. F*ck logic ;D
3
@kempnou Tylko, że przyjście Antka jest praktycznie pewne. Nawet media już tym nie spamią, bo raczej wiadomo, że u nas zagra.
PS Ostatnio w jakiś tam sposób to potwierdził na Snapchacie.
2
@wachaFCB Od razu, że poleciał na kasę, jeszcze zrozumiałbym gdyby wybrał PSG, ale nie wybrał. Przystał na lepszą ofertę pracy z godnymi warunkami, zapewne pierwsze miejsce w składzie przy czym praca z jednymi z najlepszych obrońców na świecie (Chiellini i Bonucci), czego chcieć więcej dla obrońcy, a to, że nie wybrał Wielkiej Barcelony to nie oznacza od razu, że poleciał tylko na kase :/
0
@Kompletny faktycznie mój błąd.
1
@cules100pro Jak się nie myśli o własnej karierze tylko patrzy się na kogoś to później wychodzą takie Douglasy..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Memek96 Kończy mu się kontrakt za 4 dni.
1
@skakun95 Na pewno większa szansa na rozwój i pewny skład niżeli w Barcelonie.
0
Od de Ligta będziemy mogli się spodziewać sequela "La Decision 2" tylko tym razem w postaci książki..
1
@juliacicha Nie wiedziałem, że mniej więcej to aż 95 % xD
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
@badej60 Ja.
0
@adi89rg Film?
0
@badej60 Tyle przecinków, a kropki na końcu brak :/
1
@Kapitan hawk "Długo i tak nie pogra, sprzedać póki coś wart"
2
@Keriox Wciągnął brzuch jak nic :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Skaramuczi "po ile sztuka?" Widzę, że mamy tu świeżyne, hue hue
1
@Dzemix111 Sprzedam, jeżeli zwolnią Valverde ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AdiKingu96 To tylko dwaj zawodnicy z czego jeden praktycznie zaklepany. Niemożliwe nie istnieje :)
1
@matirix20 Wiem, ale nie powiem.
0
@shinthps Jakbym był tym dzieckiem to twój komentarz by się tutaj nie pojawił xD
1
@SeeleyBooth !!!!!!!!!!!!!!!!
Edit. Sorki, troszkę przygrzało. Znowu upały do mnie dotarły ;(
0
Wyobraźcie sobie akcje, że dziecko miliardera rozpłakało się w środku jakiegoś ważnego przyjęcia wykrzykując, że chce Neymara w Barcelonie, a Stary załatwia mu Neymara w Barcelonie xD
0
@Ronaldinho10_ to pójdzie do ManU ( ͡° ͜ʖ ͡°)