4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@marcin000019 https://lowcygier.pl
0
Zbędny efekt Bloom od razu do wyłączenia :)
1
I co jeszcze? Może stałe połączenie z internetem
( ͡° ʖ̯ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co takiego ;O W godzinach szczytowych GTA Online góruje jeśli chodzi o oglądalność na twitchu :o
1
Naprawdę? Ojciec nic o tym nie wie... Zapytam drugiego.
3
Dzisiaj już 3 razy mi wyskoczyło, a ja dalej nie wiem... Gdzie są te napalone mamuśki z mojej okolicy!?
1
A ja myślałem, że jak poziomki to do Biedronki :/
3
Takie afiszowanie się wielką rewolucją, wcale Realowi w niczym nie pomoże. Inne kluby będą tylko zawyżać cenę.
23
Ej, skoro są poziomki to dlaczego nie ma pionówek
( ͠° ͟ʖ ͡°)
9
Wiedzieliście, że lęk przed długim wyrazami nazywa się Hippopotomonstrosesquippedaliophobią xD
Kto na to wpadł? Przecież osoba z tym lękiem jak usłyszy na co cierpi dostanie niepotrzebnego napadu paniki xD
0
Zablokował się psychicznie tak samo jak niesławny Andre Gomes..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
i cyk zgłoszony.
0
Przepraszam, ale my jesteśmy Barceloną czy naszą kochaną reprezentacją Polski, że mamy skakać ze szczęścia po wyjściu z grupy czy jak? Chyba, że traktujesz już Barce jako średniaki i dla nas to fantastyczne osiągnięcia.
0
Jasper nasz gość ; )
0
Zdobyliśmy Półfinał LM! WOW! Pog, kiedy odbieramy nagrodę?
2
Najgorsze jest to, że Messi ratuje, a Valverde propsuje ;/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
lol, a mamy klaskać czy jak xD Przez 30 minut nie istnieli, a mecz jeszcze się nie skończył.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Są nietykalni.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Szalony ? Zbyt ofensywnie na potężny Eibar.
18
Najstraszniejsze w tym wszystkim jest to, że według Bartka projekt Valverde jest długookresowy to strach pomyśleć jak będzie wyglądała Barca za rok ;o
0
kogo?
1
To jest śmiech na sali, że taki Eibar zarzuca na nas pressing, a my nie potrafimy podać piłki, klepkę powinniśmy mieć we krwi, szczególnie na małych przestrzeniach to czyniło nas inny zespołem od innych, a teraz to wszystko jest zatracane ;/
2
Ligowych to chyba z połowy nie oglądałem, a dziś to chyba wytrzymam tylko do połowy ;/
0
Pierwsza sytuacja Eibaru. Fantastycznie.
0
Kup z 10 tabliczek czekolady i jedz, aż do zarzygania. Odechce ci się w końcu xD