- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1580 Culés
Gorące dyskusje
mmaciass
11
Czy tutaj na prorządowej La Rambli w ogóle przewinął się temat aresztowania Leszka... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Hosh
25
Mnie bardziej niepokoi który normalny dzieciak wchodzi na Interię lub... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Roobo
2
Sondaż CBOS'u daje konfederacji 15% a koronie 11.5%. Wiedziałem że rozdział im raczej da ale... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1580 Culés
3
"Gdybym mógł przeprowadzić dziś 4 zmianę, nie wpuściłbym Bale'a" - Zinedine Zidane
0
@Wawrzyszewski no na pewno tak powiedział
27
@Wawrzyszewski "Gdybym mógł przeprowadzić dziś 4 zmianę, nie wpuściłbym Riquiego Puiga" - Ernesto Valverde
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Wawrzyszewski i cyk zgłoszony.
2
@kenneth99 https://www.meczyki.pl/newsy/real-madryt-zinedine-zidane-gareth-bale-nawet-gdybym-mial-czwarta-zmiane-to-nie-wpuscilbym-go-na-boisko/112891-n
https://www.facebook.com/BleacherReportFootball/photos/a.547818538613953/2517422981653489/?type=3&theater
Masz, bo widzę, że poza poprawnym pisaniem masz problem z wyszukiwaniem informacji.
0
@Wawrzyszewski o meczyki,bardzo rzetelny portal,ty za to poćwicz nad logicznym myśleniem
0
@4drian0 ^^ Ale zakładam, że łatwiej Ci zgłosić komentarz, niżeli poświęcić chwilę czasu na sprawdzenie podanej przeze mnie informacji.
2
@kenneth99 Udany jesteś roczniku 99. Podałem Ci informację jak na tacy, a ty ją podważasz, bo brak Ci jakości na merytoryczną odpowiedź. Bez odbioru.
0
@kenneth99 Przecież masz na meczykach źródło podane :D o co się spinasz?