- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1292 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości chcielibyście powrotu 49 województw? Ciągle jest mowa o decentralizacji... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
michal26
70
Żeby tylko ta Hiszpania dzisiaj wygrała...
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wojciech Szczęsny o stylu - ja się z nim zgadzam:https://x.com/Transfery_/status/20743834121110243... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1292 Culés
#Tiki-takaSamuel Umtiti otrzymał od lekarzy pozwolenie na grę. Piłkarze Barcelony odbyli dziś rano ostatni trening przed meczem z Juventusem. [FC Barcelona]
9
Mówcie co chcecie ale ja w niego dalej wierzę. Może odzyska chociaż 50% siebie z sezonu 2017/18. Potrzebujemy teraz kogoś takiego w defensywie.
0
Jakim cudem wrak Umtiti nadal jest w klubie i pobiera miliony za nic?
0
@dawidw4 Jakby miał sprawne kolano to by odzyskał formę. Umiejętności nie zatracił, ale na pewno kontuzja siedzi mu w głowie. Gdyby nie kontuzje to nasza kadra zupełnie inaczej by się prezentowała.
0
Lekarze czy szamani?
0
Vermaelen to lubi!
0
@dawidw4 święta prawda, piłkarz skrojony jest pod naszą taktykę, grając na 50% będzie dużo lepszy niż Lenglet który ma problem z wyjściami, a wiemy że nasz dzik to potrafi!