La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 324 Culés

#Tiki-taka

Zarówno FC Barcelona, jak i Manchester City obserwują poczynania Mikela Artety na ławce trenerskiej Arsenalu. Oba kluby uznają hiszpańskiego szkoleniowca za interesującą opcję na przyszłość. [@Alfremartinezz]

3

Jeśli Xavi wygra mistrzostwo Hiszpanii to ja zdecydowanie nie zmieniałbym trenera.

0

Podobno w Barcelonie jest młody, zdolny trener z którym wiązano przyszłość. Coś się zmieniło? Ktoś doszedł do wniosku że bogate doświadczenie z ligi katarskiej to za mało? Czy tylko kolejna plota?

1

@mcsarna Arteta i tak nie zostawi Arsenalu w najbliższej przyszłości. Jak już ma być opcja, to ewentualnie za jakieś 4/5 lat

1

Czemu jest wałkowany temat Artety? To jest nierealna opcja. Sam Arteta dobrze się czuje w Arsenalu i nie ma po co odchodzić.

0

Arteta sam kiedyś mówił, że jeśli wszystko pójdzie dobrze to chciałby trenować barcę. Jeśli wszystko zbiegnie się dobrze w czasie dla barcy i dla Artety to jak najbardziej.

« Powrót do wszystkich komentarzy