- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 893 Culés
Gorące dyskusje
Jakchcesz
38
Straszne do czego doprowadza polityka takich ludzi jak Braun, Berkowicz, Zajączkowska itd. I tak,... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
Arkon
6
Na Rambli to chyba jest wiara, że Argentyna w 78 i 86 roku też wygrała dzięki Messiemu, bo... » Czytaj dalej
57 odpowiedzi
Arkon
1
Tak z ciekawości chcielibyście powrotu 49 województw? Ciągle jest mowa o decentralizacji... » Czytaj dalej
61 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 893 Culés
#Tiki-takaOusmane Dembélé odczuwa ból. [@Benayadachraf]
22
Ja pier... te reprezentacje...
44
Też odczuwam ból w sercu że ta kadra w ogóle jest.
0
Wszyscy po prostu chcą wrócić do słonecznej Barcelony potrenować pod okiem Xaviego, a nie jakieś Ligi Narodów na kiju :P
0
To są jakieś jaja… i jak na złość po tej przerwie będziemy grać lipę.
3
Jedna kolejka jakichś durnych rozgrywek i pół naszej drużyny z kontuzjami. Rety...
2
@Troc po prostu absurd. A jeszcze nie grała Hiszpania... Kounde, de Jong, Dembele Depay - miejmy nadzieję, że 9 dni wystarczy większości na dojście do siebie.
0
Jeden dzień ligi narodów wystarczył żeby się 3 połamało... A jutro kolejni grają...
0
Użyłbym słów powszechnie obraźliwych, ale się powstrzymam.
0
Kounde, Dembele, De Jong, Depay.... Barcelona to ma kur... pecha przez ostatnie lata
0
czyżby Dembele oglądał mecz Polski z Holandią?
2
Wrócił do swoich i sobie przypomniał o kontuzji ;)
0
Hm, już się zaczęło?
0
Weltschmerz? Czy to samo, co zawsze?
0
Ja też odczuwam ból jak uderzę się np. w mały palec. Myślę więc, że to chyba dobrze, bo to znaczy że nie jest sparaliżowany ;P