La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2553 Culés

#Tiki-taka

Były trener m.in Tottenhamu Harry Rednkapp: "Teraz wygląda na to, że Frenkie de Jong chce odejść do Chelsea. To fakt". Redknapp miał dowiedzieć się o tym od jednego z dyrektorów Manchesteru United. [Sport/The Byline]

23

Fajnie jakby to była prawda.

3

Jeden z dyrektorów ManU wie czego chce Frenkie i powiedział to Redknappowi :) świetna historia

0

Ciekawe co planuje Xavi jakby Frankie rzeczywiście odszedł. Zostanie nam 4 konkretnych pomocników na 3 miejsca. 4-2-3-1 z Busquetsem i Kessim jako DMC i Pedrim na „10”?

2

@kejdzi Od dawna planuje Bernardo Silvę. Dopiero się obudziłeś?

0

@Pawlak1992 Nie, nie śpię, ale patrząc na nasze finanse możemy nie dać rady. Widzisz że Tebas robi problemy.

0

@kejdzi Sprzedaż Frankiego a kupno Bernardo to będzie praktycznie wymiana jeden do jeden, kwestia pensji i tego jak często Silva grał jako ŚP? Bo u Pepa to chyba częściej jako skrzydłowy grał jeśli się nie mylę.

0

@Arasz Problem w tym że nie wiadomo czy same dźwignie wystarczą i czy sprzedaż Frankiego jie będzie konieczna żeby zarejestrować resztę. Poczekamy zobaczymy, Laporta kolejny raz gra va banque

« Powrót do wszystkich komentarzy