La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1304 Culés

#Tiki-taka

Adama Traoré może zostać w poniedziałek zaprezentowany jako nowy piłkarz Barcelony. Negocjacje ze skrzydłowym są prowadzone niezależnie od sytuacji Dembélé. [@esport3]

5

Może wreszcie znajdzie się w zespole ktoś kto zabierze Busquetsa na siłkę... :P

3

@lukkobe pamiętam, że jak Cou wrócił z Bayernu, to był z niego kawał dzika, potem wrócił do formy szczypiora. Bardziej się boję, żeby Adama nie skończył podobnie :p

1

@Magicc89PL Mówił że u niego to genetyczne. I nie chodzi często na siłownię bo by był za duży. Nawet jakiś filmik o tym oglądałem coś na zasadzie "fakty i mity". Niby się potwierdziło.

0

Zawsze się przyda, w razie jakiejś hokejowej zadymy.

0

@maciar a Ty w to wierzysz... zobacz sobie jak zmieniła się jego sylwetka od czasu opuszczenia La Masii. Genetycznie to możesz być silny, ale biceps sam genetycznie nie urośnie, nie wspominając o tym ile trzeba włożyć pracy, żeby taką sylwetkę utrzymać.

1

@maciar Mezomorfik. Tak, to prawda. On już jako junior wyglądał na kilka lat starszego jeśli chodzi o budowę ciała.

0

@szymonekk Dokładnie, jak komuś natura sprezentuje ten typ fizyczności, to jak mówią wtajemniczeni - wystarczy że typ przejdzie obok siłowni i jest porobiony.

0

@Magicc89PL , u Koemana to każdy by "zeszczypiorzał" :) ... Teraz za Xaviego czasy trochę inne realia, a sam Traore wygląda jakby mieszkał na siłowni, spał podłączony do kroplówki z boldenonem, a na zakąski za dnia "sklejał" sobie własnoręcznie batony z izolatu białka, kreatyny, gainera i BCAA... Jest za dużym gym-freakiem by podupaść na formie fizycznej, a Xavi podejrzewam, że nie dopuści by stracił formę w kontekście ogrania i rytmu meczowej... Mnie bardziej martwi czy odnajdzie się ze swoim stylem gry i umiejętnościami jakie posiada w zespole...

0

Przyćmi Ferrana. To jest właśnie dzik, którego potrzebujemy.

0

@lukkobe raczej u Valverde i Setiena, którym amigosi weszli na głowy i chodzili na skargi, jak mieli na treningach za dużo biegania, a za mało grania w dziadka. Nie wszystko co złe zaczęło się od Koemana, niektóre problemy trawią klub od lat.

1

@Magicc89PL , u nich też tak samo jak u Koemana... Barca zaczęła się już sypać za Luisa Enrique, a sezon 2014/2015 to był "Last Dance" jak u Chicago Bulls z nieco mniej drastycznym i rozłożonym w czasie upadkiem, a za Valverde i Setiena zaczęliśmy przybliżać się już do dna...

0

@kosmos91 Porównaj sobie lekkoatletów z Polski i np. Jamajki czy Afryki. Nasi są szczuplutcy a tamci dobrze zbudowani. Nie mówię że w ogóle nie chodził na siłownię.

« Powrót do wszystkich komentarzy