La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1687 Culés

#Tiki-taka

Sytuacja Collado wygląda bardzo źle. Pomocnik ostatecznie nie może zostać zarejestrowany w Barcelonie B. [@AdriaAlbets]

1

TO do ekstraklasy

11

Mogl odejsc to zachcialo mu sie lm....

3

BRAWO LAPORTA I JEGO LUDZIE. Nie ma co, świetna robota! Zalatuje amatorką. Jakby nie mogli go zarejestrować w pierwszej drużynie, gdy nie udało się to z Belgią, a numer był wolny wtedy.

2

@Rewolucja123 No ale przecież on sam chciał odejść do drużyny która gra w LM mając w swoim CV występy głównie w 2 i 3 lidze. Kolejny wieczny talent

4

@Crakitic No i na koniec okienka do jakiegoś angielskiego zespołu miał odejśç, a zapomnieli papiery chyba wysłać (nasz zarząd).

1

@Rewolucja123 Potem zgodził się odejść do Sheffield United, ale coś poszło nie tak z dokumentacją. Błędem jest przepisywanie winy tylko jednej ze stron. Collado miał ambicje, może troszkę na wyrost, po grze tylko w Barcelonie B, zaś Barcelona nie zadbała o znalezienie alternatyw dla Hiszpana. Pozostaje już tylko znalezienie rozwiązania pomiędzy Barceloną, a La Ligą. Albo zostanie jakkolwiek zarejestrowany w pierwszym zespole, albo rok przesiedzi na trybunach (moim zdaniem niesłusznie, nie wiem dlaczego Koeman z niego zrezygnował) i odejdzie za rok gdziekolwiek, żeby ratować karierę. Facet ma 22 lata i albo zacznie grać w najwyższej klasie rozgrywkowej, albo popadnie w przeciętność gdzieś w 2/3 lidze.

0

@normasubiektywna a nie będzie można go zarejestrować jakoś w zimowym okienku?

1

Duch, a raczej - upiór Bartomeu, wciąż krąży nad Camp Nou... I w dodatku, zainfekował mózgi Laporcie i jego współpracownikom!

1

No problem... Kolejny fuck up zarządu..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?