La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

#Tiki-taka

Barcelona obserwuje Kacpra Kozłowskiego, którego na celowniku mają też Juventus, Borussia Dortmund i Cagliari. [Corriere dello Sport]

26

Brać go. Fajnie by było mieć Polaka w Barcelonie :)

47

Chłopak daje nadzieję kadrze, za każdym razem jak wchodzi na boisko daje coś ekstra i aż chce się go oglądać w podstawowej jedenastce. Z całym szacunkiem, ale to jeszcze nie ten poziom by Barca się nim bardziej zainteresowała. Mimo to trzymam za niego kciuki.

1

@Kengo Dokładnie, nowa liga i tak będzie dla niego szokiem w porównaniu z ekstraklasą i jej grą, czy treningami. Szkoda by było, żeby się spalił jak Kapustka.

15

Bartek Kapustka też kiedyś miał niezłe wejście do kadry, balonik napompowano a potem został zweryfikowany przez Leicester City i Freiburg, a teraz kopie sobie w polskiej lidze śmiechu.

2

Niech zostanie w Pogoni i idzie do Ajaxu za rok

0

Dobry wybór, ale nie ma siana :(

1

Do noszenia bidonów jest gotowy...

5

Fakty są takie że Barca obserwuje tysiące zawodników, na każdego zbierane są dziesiątki raportów, pewnie o każdym bogatym klubie można to napisać.

0

Chłopak został najmłodszym debiutantem ME i wstydu sobie nie przyniósł, to normalne, że musiał się pojawić na radarze dużych klubów

0

@Danger204 Dużym* bo bogatymi się nazwać nie możemy..

0

Żeby się rozwinąć to tylko BORUSSIA o ile te zainteresowanie to nie tylko plotki

0

@MesQueUnClub96 Ajax lub któryś z RedBulli chyba najlepszy kierunek dla młodych.

0

Brać chłopaka, puścić go na jakieś długoterminowe wypożyczenie i zobaczyć co wyjdzie. Wydaje mi się, że może być fajną inwestycją jak będą mieli na niego pomysł na rozwój.

0

Ja też go obserwuję, bo jest szansa, że będziemy mieli z niego dużo, dużo pociechy w reprezentacji, ale na Barcelonę stanowczo za wcześnie, bo nie tacy już nie wytrzymywali tam presji i odbijali się od Barcy jak od litej skały, że tylko miazga zostawała. Uważam, powinien jeszcze sezon zostać w Pogoni a potem Dortmund lub Ajax. Oni potrafią szkolić i wprowadzać małolatów. Ewentualnie któreś z RB

0

@denks1984 Borussia akurat ma młodych i bardzo utalentowanych zawodników na jego pozycji ;) Moim zdaniem Barca to dobry wybór w tym momencie

0

ludzie, przecież nawet jeśli Kozłowski przyjdzie do Barcy to chodzi na 10000 % o Rezerwy .

0

obecnie wszyscy go obserwują bo gra na Euro które wszyscy oglądają, tym bardziej Hiszpanie :D

0

Pewnie pójdzie do Salzburga, ostatnio mocno przeczesują polski rynek.

0

do barcy B na 1 może 2 sezony

« Powrót do wszystkich komentarzy