La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1403 Culés

#Tiki-taka

Presezon FC Barcelony może odbyć się w Niemczech. Planowane jest kilka meczów towarzyskich, a jeden z nich może zostać rozegrany w Austrii. Amerykańskie tournée jest wykluczone. [AS]

0

Za drogie loty do USA.

0

I to jest good news

0

No i świetnie, to latanie po świecie nie ma żadnego sensu. Oczywiście pewnie jak coś nie ma sensu to są z tego pieniądze.

1

@Mateonvious promocja na usa ma sens

0

Bardzo dobra wiadomość - mocni przeciwnicy mogą zrekompensować podróż do USA, a z pewnością będzie łatiwej sprzedać samemu prawa telewizyjne do sparingów.

0

Bardzo dobrze, powinni się solidnie przygotować a nie robić cyrk objazdowy po świecie...

0

Ktoś się orientuje jak wygląda w Austrii sytuacja z kibicami na stadionach? Do Austrii chętnie by się człowiek wybrał na mecz bo niedaleko :D

0

Co za ironia losu, trzeba było nienormalnej sytuacji na świecie żeby Barca planowała normalne przygotowania do sezonu zamiast wycieczki objazdowej dookoła świata.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?