La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 886 Culés

1

Coutinho plus 60 baniek i Neymar wraca a La Rambla 3 dni nie trzezwieje, większość z radości a część ze smutku ;D

0

@Rastafarnianin Jakby zaakceptowali taką ofertę to każdy z radości

konto usunięte

0

@Rastafarnianin Mnie to ciekawi, co zrobi ze sobą wówczas "Brazol tu nie wróci, To wasz mokry sen. Tyle jest warta wasza wiara w powrót Brazola" :D Chłop go tak nienawidzi, że aż mnie dreszcze łapią, gdy myślę, jak on to zniesie :p

0

@Rastafarnianin "Coutinho plus 60 baniek i Neymar wraca" Jasne, już widzę, jak PSG będzie chciało taki z Barcą zrobić interes :D

konto usunięte

0

Myślę, że Coutinho by nie wybrzydzał. Na pewno PSG byłoby dla niego lepsze niż Everton, do tego mniejsza presja niż w Barcy, nadal wysoka pensja.

konto usunięte

0

@Coutinho007 Pewnie stanie na Dembele. Patrząc na jego mentalność i to, że nie chce przedłużyć umowy oraz jest Francuzem, to myślę, że chętnie by tam poszedł.

0

@LuisSalvano niekoniecznie bo kiedyś ponoć mówił że za Marsylią jest

konto usunięte

0

@NorbiTBOB A to nie przypadkiem Griezmann? Z resztą Dembele nie sprawia wrażenia jakiegoś oddanego kibica :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?