La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 959 Culés

#Tiki-taka

PSG zaoferowało Leo Messiemu dwuletnią umowę z opcją trzeciego sezonu. Francuzi uważają, że nikt nie jest w stanie zapłacić mu tyle, ile oni. Messi jest na razie skupiony na lidze. [TNT Sports Brasil]

16

Jak pójdzie za kasa to trochę głupie, bo ma jej pewnie tyle, że mógłby się nimi podcierać

5

Łapy precz od Leo.Chcą G.O.A.T to niech szejk kupi sobie kozę i spieprza na pustynię...

0

@Deeespacito antonella ma duze potrzeby

4

Bardzo wiarygodne źródło:-)

konto usunięte

1

@DRESZCZ przecież to Marcelo Bechler dał info dla TNT więc bardzo wiarygodne źródło

konto usunięte

0

@DRESZCZ zobacz jego twittera.

0

E tam, na razie to będą takie newsy cały czas i na razie nie można tego brać aż tak na poważnie. PSG jest też podobno zainteresowane Cristiano - też czytałem kilka dni temu. To co, będą mieli Messiego, Cristiano, Mbappe i Neymara xD Niemożliwe. Wszystko się okaże po zakończeniu sezonu i tyle. Chociaż oczywiście - o tym, że Paryżanie złożą ofertę za Leo to już się mówiło dawno, zatem może tak będzie, ale lepiej poczekać.

konto usunięte

0

niech w końcu odejdzie, a nie takimi zagrywkami negocjuje z Barcelona kontrakt życia. 150-200mln sezon łącznie w bonusach.

A tak odejdzie i będzie spokój

1

@greymid Mbappe do Realu, Neymar do Barcy a Messi z Ronaldo zabójczy duet staruszków w PSG

konto usunięte

0

tam mają widocznie inny tok rozumowania XD nie wiedzą albo nie słyszeli że messiego nie obchodzi hajs tak jak mówił, koleś ma miliadry po co mu miliony na koniec kariery

0

@karszun No, powiem Ci, że to jest epicki plan ;D

0

@karszun takie trio Messi Ronaldo Ibra bym zobaczył chętnie

0

@ksawizimens głupi, czy udajesz

2

@johny11 ten gość to jest jeden z największych hejterow Messiego. Typ nawet nie jest kibicem klubu. Co komentarz to większe brednie byle by tylko innych drażnić.

konto usunięte

0

@Sheva77
po prostu messi jest najemnikiem za grube hajsy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: