La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1614 Culés

konto usunięte

1

Koeman zawiódł w meczach z trudnymi rywalami (praktycznie wszystkie przegrał) To jest Barca, tu nie ma sezonów przejściowych. Trzeba wrócić do korzeni, wychowanków, pięknej gry, widowiska. Koeaman, Dembele, Griezmann, Umtiti, Lenglet, Pjanic, Breith out. Xavi, Neymar In.

0

@damian777 odjąłbym tego Neymara, a z innymi punktami jeszcze bym się zgodził

1

@damian777 No tak bo w słabej sytuacji finansowej i instytucjonalnej będzie się zdobywać tryplet.

9

@damian777 Zrozumcie że Xavi jeszcze do nas nie przyjdzie i dobrze, bo musi powąchać czegoś w Europie i całe szczęście że nie pcha się do Barcelony, jak Pirlo do Juve gdzie poniósł klęskę, a poza tym nie wyobrażam sobie tego że Xavi będzie trenerem kiedy jeszcze gra Messi, Busi, Pique, on musi zbudować coś nowego z nowymi zawodnikami nie mając sentymentów.

5

@damian777 I do wychowanków chcesz wrócić bez okresu przejściowego? Na to potrzeba 2-3 sezonów a nie jednego.

4

@damian777 odstaw flaszkę jak się bierzesz za takie dogłębne analizy :]

0

@damian777 dobrze że tak mówią świetny doping ale prawda jest taka ze grają 17 , 18 , 19 latki w tej ekipie nie ma napastnika.......zespół idzie w górę a nie zawsze robisz postęp do przodu .Czasem robisz krok w tył aby iść do przodu.Czasem wyjazdy na reprezentacje są problemem.Trzeba uzupełnić kadrę.Dembele musi zostać.Dać spokojnie człowiekowi pracować z zespołem który się rozwija i zejść na ziemie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?