La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1345 Culés

0

Co lepsze?

Coutinho w Barcelonie vs Rasiak w Barcelonie ze swojego prime (z koniecznością wejścia na boisko w każdym meczu ligowym choćby z ławki w jednym sezonie) i pieniądze za Coutinho w budżecie klubu

0

@patry295 Rasiak mógłby jedynie zaskoczyć pozytywnie, bo każdy wie jak jest i cudów by nie oczekiwał a Cou to na ten moment zagadka a można potem za niego kogoś kupić. Tylko ten warunek z każdym meczem jest ciężki, ewentualnie po parę minut w meczu.

0

@patry295 To wiadomo że opcja z Rasiakiem. Ponad 100 mln w kasie, a Polak by wchodził sobie w 90 minucie.

1

@negreanu 160 mln plus pensja by mnie przekonały, żeby Rasialdo stworzył zabójczy duet z Brajtłajtem :D

0

@patry295 Przy takiej kwocie to jak najbardziej, bo wiadomo, że na tą chwilę jest znacznie mniej wart.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?