La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

8




Musk robi Czerwonym taką reklamę że aż wierzyć się nie chce w brak jakiejś kooperacji... X

0

@FC1899Barca grał ktoś już w Cyberpunka po tej drugiej aktualizacji 40gb? (Aktualizacja wyszła niedawno) Dalej od premiery nie odpaliłem tej gry mimo, że mam zainstalowana xD

5

@Joe_Pesci Ja jej nie mam kupionej i czekam do następnego roku aż poprawia co mają poprawić aby zagrać raz a porządnie x

0

@FC1899Barca właśnie też chyba tak zrobie i aż aktualizacja będzie na nowa generacje konsoli

1

@Joe_Pesci nie wiele zmian.

1

@FC1899Barca Zdecydowanie się zgadzam. Cyberowi można dużo zarzucić, ale jednak styl artystyczny jest fantastyczny. Graficy i różnego rodzaju artyści odwalili kawał roboty. Night City to najlepiej zaprojektowane stylistycznie miasto w historii gier.

@Joe_Pesci Ja grałem. @bartekvisca polemizowałbym, ponieważ wprowadzili ponad 500 poprawek. Z mojego doświadczenia jest lepiej w działaniu niektórych mechanik (np. mechaniki Kiroshi), płynność działania też uległa odrobinę na plus, ale niezbyt zauważalnie (PC). Dodatkowo mam wrażenie, że jest trochę lepsza grafika, rysowanie obiektów jest lepsze w oddali. Wiele bugów z questów zostało naprawionych, lip-sync też, choć nie zawsze. Coś co mnie jeszcze boli to to nieszczęsne AI przechodniów, NCPD, oraz totalny brak reakcji wody na strzały etc. W tak wielkiej grze to powinno być po prostu dużo lepiej zrobione. Mam nadzieje, że w końcu to dodadzą... kiedyś...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?