La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1656 Culés

0

Przegraliśmy mecz przez koszmarne błędy w defensywie. Brakuje nam lidera w formacji obrony. Araujo to wielki talent, ale do zawodnika z top jeszcze wiele mu brakuje.

3

@tobiasson92 Real wczoraj grał bez Ramosa i Varane'a i wyglądali zdecydowanie lepiej. Poza tym zostawialiśmy im mnóstwo miejsca, za dużo. Koeman zawalił pierwszą połowę koncertowo, Zizou go zrobił jak dzieciaka

0

@tobiasson92 Przegraliśmy przez wiele czynników. Błędy oczywiście były, ale też źle dobrana taktyka, niektórzy piłkarze za słabi na ten klub bądź wypaleni i przede wszystkim bardzo dobry mecz Realu.

2

@kamilo0066 No i oczywiście dalej nie nie mamy środkowego napastnika, bo Dembele w roli 9 sprawdził się średnio.

1

@tobiasson92 zgadzam się, dramatyczne zachowanie przy golu Benzemy, potem sprokurowany wolny na 2:0. Ale zwlaszcza ten pierwszy gol nie mieści mi się w głowie jak można było się dać tak banalnie wyprzedzić, gdzie przecież jest od niego szybszy, a sama sytuacja była łatwa do przewidzenia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?