La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1237 Culés

0

Może i sobie Dembele strzelił z Valladoid czy Sevilla ale to ile ten gość "daje" w meczach o coś to jest żart. Pierwszym zadaniem Laporta powinno być sprzedanie tego gościa a nie odnowienie kontraktu. Vinicius, gość tu przez wielu wyśmiewany w pierwszej połowie odebrał mu piłkę jak chciał. On nie ma Nic!!!!!! Dwie nogi? Chyba tylko po to by obiema nie trafił w piłkę lub prosto w bramkarza. Drybling? Kiedy on jakimś zwodem lub coś minął obrońcę? Nieobliczalność? Chyba dla kibiców gdy są na trybunach kto dostanie po twarzy piłka. O skuteczności nie ma co mówić, bo przy nim to i Milik jest dobry

konto usunięte

0

@FCB24 Każdy to widzi, że Dembele i Griezmann to nie są zawodnicy dla Barcy. Oby Neymar wrócił, a Fati po kontuzji szybko odzyskał rytm.

0

@LuisSalvano Neymar swoją drogą, ale z marszu wymienię 50pilkarzy na których chciałbym ich wymienić

2

@FCB24 Dawaj. Wymień ich.

1

@Rewolucja123 może wymienię top 25 by redakcja nie usunęła: Mahrez, Torres, Sterling, Jesus, Aubameyang, Saka, Rashford , Pulisic, Sane, Mane, Salah, Jota, Grealish, Chiesa, Insigne, Mertens, Martinez, Lukaku, Oyarzabal, Gnabry, Haaland, Mbappe, Sancho, Reus, Coman. Za niektórych wiadomo by trzeba było coś dopłacić ale skoro jest w planach Haaland to jest hajs. Wymieniłem i skrzydłowych i napastników bo nie wiadomo za kogo teraz uznać Dembele

konto usunięte

0

@FCB24 a Leo co pokazał w tym meczu? Klasycznie szukacie kogoś żeby móc w niego napierdalać XD grizman i dembouz maja u was kołlko wzajemnej adoracji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?