La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

1

Sędzia sędzią, ale prawdziwym winnym porażki jest Koeman. Przegrał ten mecz taktycznie. Linia obrony była ustawiona za wysoko, a co za tym idzie Real miał mnóstwo miejsca na kontrataki. Tak oto między bajki można wrzucić wszystkie teorie o tym, że Zidane taktycznie odstaje. Dziś wygrał pojedynek trenerski i dlatego wynik jest na korzyść Realu.

PS: Messi w dzisiejszej dyspozycji to z tego karnego na Dembele kopnąłby w Courtoisa.

0

@Pressinho co Ty za głupoty gadasz...Real dzisiaj strzelił jednego gola ze skrzydła a drugiego z tyłka. Podobnie Barcelona, bo strzeliła ze skrzydła.
Mecz wyrównany i szkoda, bo mogliśmy zremisować. Zabrakło siły w ataku.

0

@michal26 gol z tyłka był po wolnym, kiedy Vinícius ruszał do kontry z własnej połowy, nie mając nikogo przed sobą. Do tego kolejne 2 czy 3 podobne akcje na czele z słupkiem Fede.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?