La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

9

Griezi i Dembouz tak naprawdę najwięcej działali z przodu. Messi słabo jak na niego.

2

@Encore Weź mi opowiedz o grze Griezmanna, ale coś sensownego, okey??? D10S bez bramki czy asysty to z automatu gówno grał, co nie??? Zawsze spłaszczasz temat odnośnie stat???

1

@Don-Corleone No Messi miał dziś mnóstwo strat i jakiś wgl ospały był. Każdy to widział Donie

1

@Encore Griezmann był najgorszy.

1

@kamilo0066 Griezmann był najgorszy - koniec tematu, najważniejsze są bezcenne trzy punkty, a reszta o kant dupy potłuc - Pozdrawiam :))

0

@kamilo0066 Czemu?

1

@Encore Przepraszam Cię, ponieważ bardzo szanuję Twoje wpisy, Jesteś zajebistym userem, tak więc sorry za to, że naskoczyłem na Ciebie, za dużo adrenaliny odnośnie tego science fiction z Valladolid, za dużo w święta było C2H5OH oraz koksów, wybacz, proszę :)))

1

@Don-Corleone Eee tam. Ja się nie obrażam byku. To tylko internet.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?