- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 931 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 931 Culés
5
Powoli rozpoczyna się decydującą część sezonu ligowego, także jak widzicie top 4 w pięciu najsilniejszych ligach na koniec sezonu, sugerując się tabelą, formą, terminarzem? I najlepiej, żeby propozycje były na zasadzie tego, jak czujecie, że będzie, a nie tak, jak byście chcieli, żeby było. Ja to widzę tak:
Premier League:
1. Manchester City 2. Manchester United 3. Chelsea 4. Leicester
La Liga:
1. Barcelona 2. Real Madryt 3. Atletico Madryt 4. Sevilla
Serie A;
1. Inter 2. Juventus 3. AC Milan 4. Napoli
Bundesliga:
1. Bayern 2. RB Lipsk 3. Wolfsburg 4. Dortmund
Ligue 1:
1. PSG 2. Lille 3. Monaco 4. Lyon
Najtrudniej wytypować mistrza w lidze hiszpańskiej, ale mam jakieś dziwne wrażenie, że Atletico spuchnie i zostanie wyprzedzone przez nas i Królewskich. Najmniej pewny jestem właśnie La Ligi, chociaż forma, gra, wyniki najbardziej uśmiechają się w stronę Barcy, więc też tak stawiam.
4
@Yosemite Ramos wyleciał na miesiąc więc jeśli jakichś jawnych wałków nie będzie to potrąca punkty biali.
3
@Yoshi94 No też tak uważam, ale jakoś do Atletico mam mniej zaufania, niż do Realu i myślę, że finalnie to piłkarze Cholo skończą ligę na 3 miejscu. ;D
1
@Yosemite
1. City 2. United 3. Chelsea 4. Leicester - chyba dadza rade utrzymac
1. Barcelona 2. Real 3. Atletico 4. Sevilla - wydaje mi się że mamy najlepszą formę i zespoł wreszcie oraz ustawienie optymalne, pomału ubywa tych trudnych meczów, Real jest fartowny i ciagle sie ich obawiam w lidze, a Atletico wg mnie bardzo puchnie i na koniec skończy na 3 miejscu, nie da sie wygrywac 1-0 w nieskończoność
1. Inter 2. Juve 3 Milan 4.Atalanta - Inter juz chyba tego nie wypuści, Milan jeszcze trochę straci ale utrzyma sie w LM
1. Bayern 2. Lipsk 3. Wolfsburg 4. BVB - nawet jak Lipsk wygra najblizszy mecz z Bayernem to i tak nie są tak mocni by jeszcze nie zgubic punktów do końca
1. PSG 2. Lyon 3. Lille 4. Monaco
1
@Yosemite Myślę, że w LL Atleco skończy na drugim miejscu, Real ich raczej nie przeskoczy.
4
@LuisSalvano Najważniejsze, żeby Barcelona była na pierwszym miejscu. :D
4
@Yosemite Zgadza się. I na szczęście wszystko zmierza w tym kierunku :D