La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 769 Culés

konto usunięte

11

Patrzę na statystyki Pogby, to trochę ciężko uwierzyć, że on najlepszy sezon pod względem liczbowym miał w Manchesterze United, a nie w Juventusie.

Najlepszy sezon w Juve:
15/16, 10 goli i 14 asyst w 49 meczach

Najlepszy sezon w MU:
18/19, 16 goli i 11 asyst w 47 meczach

Wiadomo, że liczby to nie wszystko. W Juve był bardziej widowiskowy, regularny decydujący (chociażby sezon 14/15, kiedy ze Starą Damą doszli do finału Ligi Mistrzów i otarli się o tryplet, a sam Pogba był kluczowy i idealnie uzupełniał się z Vidalem i Pirlo w środku pola), ale akurat ta statystyka mnie trochę zszokowała. Szkoda, że tej regularności u niego brakuje ostatnio. Przeplata dobre mecze, ze słabymi. I to zbyt często.

konto usunięte

1

@Yosemite jak calemu Manchesterowi United

6

@Yosemite Pogba to był jeden z największych talentów w tamtym czasie. Był niesamowity.

3

@Yosemite Też kwestia tego że teraz gra na innej pozycji niż wtedy . Teraz Bruno jest przed nim. W tamtym Juve czy United to on był praktycznie zwolniony z defensywy i to to zabezpieczali. Teraz jest odwrotnie...

1

@Encore Koleś ma niewątpliwie umiejętności, świetny, silny i kompletny pomocnik. Pamiętam jak chciałem go u nas jak były plotki podczas Finału CL w 2015 i myślalem, że zastąpi Xaviego u nas ale niestety dali ciała a może i stety patrząc na jego charakterek, aczkolwiek nakupowali zbędnego "Balastu" za kasę którą był wart jak Arda, Gomes, Aleix, Denis, Paco...


3

@Coutinho007 Myślę że gdybyśmy przeznaczyła kasę z Gomesa i Turana na niego wyszlibysmy na tym korzystniej:)

0

@PatrykBarca No raczej :D

1

@Yosemite Pogba musi grać w drużynie grającej piłka, on w takim Bayernie, Barcelonie to by złotą piłkę mógł wygrać. United to wieczny plac budowy..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?