La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

3

Tak jak jeszcze jakiś czas temu uważałem że Barcelona powinna kupić pomocnika, kogoś za Busiego, tak dzisiaj mam zgoła odmienne zdanie. Liczę że Ronald da szanse gry Nico, i Orellanie. To oni powinni być w pierwszej drużynie, nie Pjanic, Coutinho.

1

@kamilop z jednej strony tak a z drugiej to linia pomocy składała by się z :
Pedri, De Jong, Busquets, Moriba, Puig, Orellana, Nico, Roberto ( ew)
Trochę nie za młoda linia żeby zdobywać trofea? Nie zrozum mnie źle, też bym chciał, żeby oni sobie grali w pierwszej drużynie, ale co za dużo to nie zdrowo, zwłaszcza, że jest jeszcze Collado i Konrad blisko pierwszej drużyny.
Za dużo młodych, niestety

0

@jeyx77x A z Coutinho i Pjaniciem będziemy zdobywać te trofea? Tamci przynajmniej są głodni gry i nie tak przepaleni jak ta dwójka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?