La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1502 Culés

konto usunięte

3

Jakiś czas temu marudziłem Wam na fife 21 i brak możliwości bronienia tam. Postanowiłem sprawdzić czy boty same umieją bronić. Tj. odpaliłem kariere zawodnikiem, zrobiłem sobie napastnika iii... Nie. Boty w fifa 21 też nie potrafią bronić. Wyniki po 5:5, 4:3 jak jest jakiś "ludzki" wynik to święto lasu. Ta sama opcja co gdy gra się samemu. Niezależnie czy atakuje 2-8 przeciwników zawsze broni tylko linia obrony, a linia pomocy stoi sobie kilka/kilkanaście metrów od pola karnego i... Tyle. Żenada. Szokuje mnie to, że za taki zwyczajnie niegotowy produkt EA brało tak kosmiczną cenę i tak wiele zarobiło. Ja odinstalowałem, bo tytuł niewarty uwagi. Dobrze, że wyhaczyłem go na promocji.

0

@CZaras stary chcesz konkretnie pograć w normalna piłkę odpal PESa, ale offline głównie.

0

@CZaras z drugiej strony może lepsze to niż jak w 20, czyli mecze po 0:0 i do pierwszej sytuacji
@Bobo25 PES niestety jest w tym roku równie beznadziejny

konto usunięte

3

@Bobo25 Ja fife kupiłem, bo była na walentynki za 69% zniżki, inaczej wogóle bym nie kupował xD
@Pressinho No ja to szczerze mówiąc w fify nie grałem od 16 i jestem zażenowany. O ile gra w ataku ładnie została rozwinięta to w obronie kompletna bieda. Jakby przekleili system, sprzed 5 lat i do widzenia. Chociaż w sumie nie wiem czemu się dziwie. EA przecież ma swoją reputację.

1

@Pressinho no nie gadaj, takiej tragedii jaka występuje u konkurencji pod kątem samej rozgrywki meczowej nie ma. Gra się przyjemnie, realistycznie bez wiekszych bugów u obrońców czy bramkarzy.

0

@CZaras 20 za wysoko poprzeczki nie postawiła, ale ta gra jest jeszcze gorsza. Szkoda bo taka 19 była całkiem przyjemna, jak nie przeszkadzały Ci op bramki z el tornado.
@Bobo25 nie przypadł mi jakoś ten gameplay, choć na pewno na + Pesa jest możliwość grania za darmo w główny tryb

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?