La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2047 Culés

7

widzę duże poruszenie tym że Real dalej w LM, nie wiem czym się przejmujecie
dla mnie to dobrze z dwóch powodów - pop pierwsze będzie jakiś zespół z Hiszpanii w 1/4 a po drugie podmęczą się na el classico

a to że nie wygrają LM jestem pewien:) bo to nie jest zespół na LM

0

@lucca87 A Ty co, zmieniłeś obywatelstwo? 180 minut w jedną czy w drugą stronę na przestrzeni całego sezonu to nic.

0

@lucca87 Po trzecie w zeszłym roku to my przeszlismy do 1/4 a oni nie, oby dla nich skończyło sie podobnie jak dla nas w zeszłym roku ;)

7

@lucca87 jasne, ostatnio jak wygrywali LM to też wszyscy mówili że to nie drużyna z potencjałem na zwycięstwo

2

@NorbiTBOB tak uczciwie to był słaby mecz z uwagi na Atalante zespoły w la lidze od 1-6 by ich pokonały w tej dyspozycji.Ja rozumiem że w LM sędziwie im pomagają ale różnica miedzy MC i Bayernem jest zbyt duża dla nich.Realowi przyjdzie biegać co 3 dni bo teraz był bardziej puchar ligi plus la liga i grali co tydzień.Teraz będą grać co 3 dni.Mogłoby i Atletico jedną rundę przejść.

1

@NorbiTBOB
a czujesz różnice między tamtym Realem a tym?
wtedy mieli CR7, Bale, modric i kross młodzi
wtedy też grali słabo ale mieli piłkazy co robią różnice
teraz masz City, Bayern PSG + LIVERPOOL, CHELSEA a nawet bvb bym nie skreslal w rywalizacji z nimi

jak jesteś pewny ich zwyciestwa to umówmy się że jak wygaja całą LM w 2021 roku to ja wpłące 100 PLN na cele charytatywne a jak nie wygrają to ty wpłacisz na wybrany przeze mnie cel charytatywny

1

@lucca87 Nikt nie jest pewny ich zwycięstwa, natomiast Ty jesteś zbyt pewny ich porażki :P Można się bronić tym, że wtedy mieli Cristiano, nie było VARu itd itp ale tamta drużyna potrafiła tracić do nas 20 pkt w lidze, grali kupę cały sezon i nic nie wskazywało na to że dojdą chociażby do półfinału, a mimo wszystko potrafili spiąć dupę i wygrać przy odrobinie szczęścia i nieco kontrowersji. Tak samo może być i teraz, zwłaszcza biorąc pod uwagę że biali mają mentalność walki do samego końca

0

@Mario96w
mimo wszystko podtrzymuje zdanie
zbyt duża różnica umiejętności miedzy nimi a City, Bayern, PSG
aż tak dużo szczęścia nie będą mieli

i mów co chcesz ale wtedy mieli CR7, można go nie lubić ale nie od parady miał ksywkę mister CL, to samo Bale

tak jestem pewny że nie wygrają:)

2

@lucca87 Oby Twoja pewność się sprawdziła oczywiście :P

2

@lucca87 absolutnie nie jestem pewien ich zwycięstwa, wręcz nie na rękę nam to jako kibicom Barcelony, ale jak @Mario96w zauważył nic wówczas nie wskazywało na to, że odpalą, wygrywali pomimo, że nie byli lepsi paradoksalnie. Prawdę mówiąc na logikę mam bardzo małe szanse na wygranie takiego zakładu i nie chciałbym go wygrać. :p

0

@NorbiTBOB
zgadza się, ale wtedy co by nie mówić mieli mega mocną kadrę i mimo wszystko byli wśród faworytów
teraz nie mają takiej kadry ani nie są faworytami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?