La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1755 Culés

2

Tylko tak na marginesie, pomijając sens tego transferu. Moim zdaniem, im więcej zaprzeczeń w kwestii Alaby, tym większe prawdopodobieństwo, że jest coś na rzeczy.


0

@Pilka_jest_okragla przypomina mi się jak to Bartomeu leciał do Paryża finansować powrót Neymara. Mam nadzieję że ta telenowela skończy się tak samo ;)

konto usunięte

2

@Pilka_jest_okragla
Zbędny gość od 2 lat zjazd

1

@Pilka_jest_okragla Nie jestem za tym. Na LO wolałbym, żeby sprowadzili Gayę. Alaba nie jest na tyle dobrym stoperem, żebyśmy spełniali jego kosmiczne wymagania finansowe. Mamy problemy na tej pozycji, trzeba określić przyszłość francuskiego duetu. Może się obudzą i wrócą do dawnej formy. Jeśli nie, to poradzimy sobie z tym co mamy. Jeżeli mielibyśmy kogoś kupić, to wolałbym transfer zawodnika młodszego i z mniejszą pensją, chociażby taki Pau Torres. Może ktoś w rezerwach się objawi.

0

@Pilka_jest_okragla Mnie zastanawia tylko kto będzie grał u nas za Busquetsa na jego pozycji.

0

@Pilka_jest_okragla Barcelony nie stać nawet na połowę kwoty jaką on chciał od Bayernu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?