- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1075 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
21 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1075 Culés
#Tiki-takaOficjalnie: Pedri doznał urazu mięśniowego dolnej części lewej nogi. Jutro przejdzie badania medyczne
9
Ale strasznie go kopali dzisiaj. Co miał piłkę to leżał za chwile. Wielka szkoda ale z drugiej strony trochę odsapnie.
1
A by to ch**... zajechani są
0
Dobry wieczór Julko, dziś aniele złych wiadomości.
1
@rafik300010 tylko jeden pozytyw, że odpocznie .Podobno 2-3 będzie poza grą, więc nabierze sił
0
Ktos wie co z Araujo?
0
@Pioter to tez prawda. Było widać w ostatnim meczu już ze oddycha rękawami. Ale i tak jestem w szoku że w tym wieku tyle minut bez kontuzji żadnej czy nawet problemów mięśniowych.
2
Zmęczenie "materiału"
0
Szkoda go bo w srode rewanż!!
0
Trochę ich Koeman zajeżdża.
1
Szybciutko niech wraca bo ten dzieciak to żelazna pozycja w naszej pomocy. Dzisiaj było idealnie z Busim i DeJongiem. Busi jak ma forme to jednak wciąża wymiata.
0
@rafik300010 fajne odsapnięcie, potem kuman będzie miał znów sporo w majtach i zacznie go wystawiać niewykurowanego i kolejna kontuzja wisi w powietrzu - trzeba było mu dać odpocząć - każda kontuzja to spory regres
0
@Pioter to może niech Messi, Ter Stegen i de Jong tez złapia kontuzje - to sobie odpoczną i się zregenerują ://///// Fati to już w ogóle tak się na odpoczywał że z biegu wejdzie i będzie walił hattrica za hattrickiem